Naglio Šulijos horoskopas liepos 4–10 dienoms: tvarkant asmeninius reikalus reikėtų nedelsti

Naglis Šulija
Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
2019-07-04 08:00
AA

Jaunatis tik ką įvyko, tad pilnėjantis mėnulis primena, kad tvarkant asmeninius reikalus reikėtų nedelsti. Dalykinio gyvenimo globėjas Merkurijus dabar lėtina tempą ir po savaitgalio pasuks Liūto ženklu atgalios – dalykinis gyvenimas vis labiau įgis vasaros atostogų greitį. O Venera Vėžio ženkle taps atsargesnė. Matyt, mūsų jausmai – taip pat.

Avinas. Namie. Darbe darbo ne per daugiausia, vyraus vasarai būdinga rutina, dėl to dėmesys savaime nukryps į kitus dalykus. Vienas jų – namai, šeimos reikalai: dabar puikus metas ir būstą tvarkyti, ir namiškius, giminaičius kuo nors nudžiuginti. Vis labiau patiks sportinės pramogos. Čia bus lengva šauniai atrodyti.

Jautis. Akiratis. Būsite atviri, nusiteikę bendrauti, plėsti akiratį – dėl to ir judrumas bus nemažas, galimos nedidelės išvykos, iškylos. Visa tai vyks lengvai ir žaismingai, bet kitos savaitės pradžioje galite susidurti su kliūtimis, kurias bus sunku įveikti. Palankus metas namie nuveikti svarbius darbus.

Dvyniai. Ieškant naudos. Gali būti, kad nestigs nedidelių, bet gana svarbių piniginių, turto reikalų. Pastangos netruks duoti naudos, tačiau kitos savaitės pradžioje galimos kliūtys ir nuostoliai – teks būti apdairiems. Taip pat dabar patiks judėti greitai – ir pėsčiomis, ir važiuojant. Atrodo, be pasekmių.

Vėžys. Veikla. Puiki nuotaika ir veiklumas – šios savybės padės per trumpą laiką daug nuveikti. Vis dėlto antradienis neprivalo būti sėkmės diena – galimos kliūtys. Taip pat bus lengva gražiais dalykais džiuginti save ir esančius šalia. Ko gero, ir jausmai ras priežastį atsiskleisti. Vis labiau džiugins piniginiai reikalai.

Liūtas. Juk vasara. Jausitės taip, tarsi vidinė spyruoklė verstų eiti, siekti ir kovoti. Ir iš tiesų sportuoti metas nepaprastai palankus. Iki savaitės pabaigos dar lydės ir dalykinis aktyvumas, bus galima sutvarkyti daug reikalų, bet vėliau gali paaiškėti, kad juos atidėjus nieko bloga nenutiks.

Mergelė. Neskubant. Gali būti, kad dienos slinks ramiai, be svarbesnių darbų ar didesnių iššūkių. Žinoma, liks laiko sau, pomėgiams – nuotaika imtis to, kas artima sielai, sustiprės savaitgalį. Po jo gali pasitaikyti gražių progų truputį pagerinti piniginius reikalus. Daug džiaugsmo teiks susitikimai su draugais.

Svarstyklės. Vasaros darbai. Nestigs veiklos darbe, profesijos srityje, netrūks ir energijos, dėl to per trumpą laiką pavyks daug nuveikti. Visgi kitos savaitės pradžia nebus sėkminga, galimos kliūtys, tam tikros aplinkybės neleis judėti pirmyn. Laimė, tai laikina. Įdomios veiklos gali pasiūlyti draugai.

Skorpionas. Pasirinkimai. Nemaža tikimybė, kad padaugės veiklos darbe, profesijos srityje. Tačiau būsite veiklūs, ryžtingi, linkę į tikslą žengti tiesiai, daug nesidairydami, dėl to pavyks greitai pasiekti gerų rezultatų. Tiesa, įkvėpimo imtis visko iš eilės kiek sumažės po savaitgalio. Dabar – puikus metas keliauti.

Šaulys. Savo ruožtu. Dalykinėje srityje dienos slinks tingios katės žingsniu. Dėmesį traukti gali piniginiai, turto reikalai ir perspektyvos šioje srityje, bet kažin ar čia bus nuo kalbų pereita prie didelių darbų. Palankus metas kelionėms, ypač tokioms, kurios verčia pajudėti, įtempti jėgas ir atsilygina nuotykiais.

Ožiaragis. Kaip pasirinksi... Svarbi bus ne jūsų nuomonė, o kito asmens mintys, darbai ir siekiai. Ta ana pusė gali būti gana aktyvi ir net žavi, tad jums teliks arba pažaboti savo charakterį ir priimti tai, kas tarsi savaime artėja prie jūsų, arba užsispirti. Ko gero, šią dilemą spręsite kitos savaitės pradžioje. Kai kas panašaus vyks ir dalykinėje srityje.

Vandenis. Viskas iš eilės. Veikti bus ką. Nedideli, bet svarbūs darbai, reikalai plauks gana sraunia upe. Viskas vyks gana sklandžiai, bet kitos savaitės pradžioje gali kilti sunkumų – laikinų. Santykiai su kai kuriais asmenimis gali klostytis net audringai ir tikrai ne dėl to, kad to norėsite jūs.

Žuvys. Darbai ir džiaugsmai. Darbe vyraus įprastas ritmas, todėl čia ilgai negaišite. Tik gali atsirasti kitų – asmeninių reikalų, darbų, kuriuos reikia atlikti neatidėliojant, tad teks skirti jiems nemažai laiko ir pastangų. Tačiau vasaros pramogos ir malonumai nebus pamiršti, jų gali būti tiek, kad visomis progomis bus sunku pasinaudoti.