Naglio Šulijos horoskopas rugpjūčio 15–21 dienoms: puikus metas tvarkyti kasdienius reikalus

Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
AA

Dabar net keturios planetos – Saulė, Venera, Marsas ir Merkurijus – susirinko Liūto ženkle. Toks stiprus akcentas gali reikšti, kad ir aplink mus nestigs liūtiškų dalykų – pramoginės veiklos, įspūdingo kūrybiškumo ir gebėjimo pasidžiaugti gražiais, iškiliais dalykais. Tiesa, sekmadienį Marsas jau pereis į kruopščią ir darbščią Mergelę – tai ženklas, kad vasaros šventė netrukus baigsis.

Avinas. Kūryba. Gyvenimas ne tik atsisuko gražiąja puse, bet ir siūlo pasidžiaugti tuo, kas kelia malonų įspūdį. Puikus metas daryti tai, kas smagu, linksma, įdomu, kurti gyvenimo šventę sau bei artimiesiems. Žinoma, sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su scena ar kitomis kūrybos formomis.

Jautis. Namai namučiai. Dėmesys savaime kryps namų, šeimos reikalų link. Geras metas rūpintis, kad čia būtų dar jaukiau, gražiau, o namiškiai – dar laimingesni. Iki savaitės pabaigos tęsis palankus laikas tvarkyti nekilnojamojo turto reikalus. Po savaitgalio ims rastis vis daugiau pramogų.

Dvyniai. Akiratis. Būsite judrūs, daug ir su malonumu bendrausite, o dėl puikios nuotaikos bus lengva sužavėti aplinkinius ir tarsi savaime atkreipti į save dėmesį. Geras metas neilgoms išvykoms ar kitai veikai, kuri plečia akiratį. Po savaitgalio labai palanku aktyviai rūpintis namais.

Vėžys. Nauda. Gali būti svarbu ne tai, kokie esate, o tai, ką, ko ir kiek galima įgyti. Metas labai palankus rūpintis piniginiais, turtiniais reikalais, siekti finansinės naudos, didesnio uždarbio, sėkmė lydės tuos, kurie rūpinasi savo verslo klestėjimu. Po savaitgalio atsivers daugiau galimybių judėti.

Liūtas. Saviraiška. Būsite puikios nuotaikos, veiklūs ir kūrybingi, dėl to viską tvarkysite lengvai ir net šiek tiek žaismingai, sunkesni darbai tarsi patys darysis, o tuos, kurių veikla susijusi su grožio kūrimu, lydės sėkmė ir įkvėpimas. Piniginiams reikalams palankus laikas prasidės po savaitgalio.

Mergelė. Pabudimas. Viskas vyks ramiai, be įtampos, svarbių darbų ar didesnių iššūkių tikimybė labai nedidelė, o kasdienybė plauks pro šalį kaip vaizdas stebint pro autobuso langą. Puikus metas ilsėtis ir kurti ateities planus. Pirmadienį vidinis „aš“ pasakys, kad viskas, gana, reikia veikti.

Svarstyklės. Bendraminčiai. Darbe darbų ne per daugiausia, namie irgi viskas savo vietose. Iš tiesų dabar yra palankus metas kolektyvinei veiklai: kartu su artimais draugais imtis ko nors smagaus, malonaus, o su kolegomis darbe aptarti būsimus darbus ir net kai ką pradėti tiesiog dabar.

Skorpionas. Padirbėjant. Didelė tikimybė, kad bus daug veiklos profesijos srityje. Kibkite į naujus darbus arba tęskite anksčiau pradėtus. Viskas vyks sklandžiai. Geras metas tvarkyti „popierinius“ reikalus, sėkmė lydės ir tuos, kurie užsiėmę grožio, patogumų kūrimu. Tikėtina finansinė nauda.

Šaulys. Prasideda. Kol kas vasara bėgs labai žaviai. Palankus laikas pramoginėms ar poilsinėms kelionėms, kitai su užsieniu susijusiai veiklai. Nuo pirmadienio gali pasikeisti aplinkybės darbe, profesijos srityje: veiklos daugės, noro puikiai pasirodyti – irgi, jėgų bus. Teliks kibti į darbus.

Ožiaragis. Ramiai. Darbe darbai vyks tarsi savaime, namie įprastos tvarkos pasikeitimai mažai tikėtini. Beliks dažniau pabūti su savimi. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su skolomis, paskolomis ir panašiais dalykais. Po savaitgalio prasidės puikus metas kelionei.

Vandenis. Pasidavimo sąlygos. Tendencija, kad daug dalykų gali priklausyti ne nuo jūsų norų, o nuo kitų žmonių valios ar veiksmų, vis dar tęsiasi. Tačiau tęsiasi ir tendencija, kad tai, kas tarsi eina į jus, bus naudinga, miela ir gražu. Panašiai gali klostytis aplinkybės ir dalykinėje srityje.

Žuvys. Smagia ristele. Nedideli, tačiau svarbūs darbai seks vienas paskui kitą. Kita vertus, tikėtina, kad jie bus smagūs ir mieli. Palanku rūpintis sveikata, savo ar kitų asmenų sveikatingumu. Po savaitgalio labai veikli gali pasidaryti mieloji antroji pusė – beliks šią savybę palaikyti.

Skaitykite daugiau