Naglio Šulijos horoskopas rugpjūčio 20–26 dienoms: metas pagalvoti apie rudens darbus

Naglis Šulija
Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
2020-08-20 10:41
AA

Šeštadienį Saulė pereis į darbštųjį Mergelės ženklą ir prisijungs prie ten jau esančio Merkurijaus – tai bus ženklas, kad vasaros pramogos eina į pabaigą, atėjo metas grįžti prie rudens darbų ar bent apie juos galvoti. Venera Vėžio ženkle tam tikrai netrukdys, o Marsas bus užsiėmęs savo kovomis su Saturnu ir tikrins, ar tvirti dalykai iš tiesų yra tvirti.

Avinas. Kliūtis. Gali atsirasti aplinkybių, atrodančių kaip kliūtys, kurių neįmanoma įveikti greitai. O norėsis, todėl arba kliūtys grius, arba į jas įremti ragai sulūš. Labiausiai tikėtina, kad visa tai bus susiję su karjeros reikalais, bet nebūtinai. Nuo visų bėdų pasislėpti galima namuose, juos tvarkyti metas itin palankus.

Jautis. Kūryba. Pasaulio vargai ir rūpesčiai menkai rūpės, bet štai su draugais ar giminaičiais pasikalbėti, kur nors nuvykti, akiratį praplėsti – labai patiks, o ir galimybių bus nemažai. Be to, būsite kūrybiški, puikios nuotaikos, todėl džiuginsite ir save, ir esančius šalia. Tai puikus metas vasaros pabaigos atostogoms.

Dvyniai. Namie. Gali būti, kad dėmesys sklandžiai kryps namų, šeimos narių link, jais užsiimti, viską dėlioti į tinkamas vietas metas itin geras. Gal tai ir nelabai įdomu, bet nepaprastai naudinga. Taip pat dabar gali būti ir piniginių reikalų – dažniausiai visai sėkmingų. Atidumo, apdairumo reikės tiktai kitos savaitės viduryje.

Vėžys. Pasirinkimai. Profesijos srityje aplinkybės primins garsiai trankomas duris ir bus svarbu neįkišti pirštų, kur nereikia. To išvengus, bus galima pasidžiaugti faktu, kad asmeninis žavesys niekur nedingo, esate jausmingi, kūrybingi ir linkę mėgautis gyvenimo malonumais. Patiks bendrauti ir judėti.

Liūtas. Nauda. Pasidarys svarbu, kokios naudos galima turėti. Atrodo, reikalai šioje srityje klostysis vis palankiau, finansinė padėtis bus vis geresnė. Beprasidedąs darbymetis profesijos srityje gali taip ir neprasidėti, o su kelionėmis, užsieniu susijusias aplinkybes reikėtų vertinti labai apdairiai – gali kilti kliūčių.

Mergelė. Į trasą. Pagaliau pavyks nusikratyti lydinčio stingulio – tapsite labai energingi, veiklūs, dalykiški, puikios nuotaikos ir greitai tvarkysite visus reikalus: ir dalykinius, ir asmeninius. Puikus metas tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija. Atsikvėpus nuo darbų žvilgsnis kryps artimų draugų link.

Svarstyklės. Norai ir aplinkybės. Profesijos srityje reikalų bus nelabai daug, tačiau tie, kurių veikla susijusi su grožio, patogumo kūrimu, turės puikių galimybių parodyti, ko yra verti. Sunkumų gali kilti tiems, kurie priversti aiškintis santykius, ypač jei jie nėra draugiški, taip pat kovojantiems dėl teisingumo.

Skorpionas. Tiksliau. Tikėtinas tam tikras veiklos atoslūgis profesijos srityje – viską reikės daryti ne taip greitai, bet atidžiau ir tiksliau. Kartu atsiras daugiau laiko artimiems draugams, įdomiai pažintinei veiklai. Iki kitos savaitės vidurio tęsiasi palankus laikas smagiai, daug įspūdžių žadančiai kelionei, tuomet teks stabtelėti.

Šaulys. Permainos. Pramoginę gyvenimo pusę geriau pamiršti, mat aplinkybės vargu ar klostysis palankiai. Tikėtina, kad gali padaugėti darbų profesijos srityje. Viską daryti reikės greitai ir tiksliai, bet jums pavyks. Didelio produktyvumo gali tikėtis tie, kurių profesinė veikla susijusi su žiniomis, informacija ar skaičiavimu.

Ožiaragis. Dvi pusės. Gali atsirasti aplinkybių, kurios provokuos, didins įtampą, vers įtempti jėgas ir išbandys vidinį jūsų tvirtumą. Atrodo, didžiausia įtampa laukia po savaitgalio. Yra tikimybė, kad ji bus susijusi su kokiais nors namų, šeimos reikalais. Kita vertus, gali nepaprastai džiuginti asmeniniai santykiai su artimu žmogumi.

Vandenis. Nuošalyje. Tikėtina, kad asmeniškai su jumis susijusių ryškių įvykių ar aplinkybių gali ir nebūti, svarbiausiose gyvenimo srityse vyraus rutina, o į pasaulio vargus ir įvykius žvelgsite iš šalies. Visgi patartina apdairiau judėti, ypač vairuoti. Labai palankus metas rūpintis sveikata, sveikatingumu – nebūtinai savu.

Žuvys. Galima rinktis. Noras greitai gauti finansinės naudos gali baigtis greitais nuostoliais ar bent jau rimtomis kliūtimis – akivaizdu, kad šioje srityje reikia didelio apdairumo. Tačiau dabar gyvenimas nestokos smagių dalykų. Puikiai seksis tiems, kurių veikla susijusi su kūryba, o ir jausmus puoselėti metas labai geras.