Naglio Šulijos horoskopas rugpjūčio 22- 28 dienoms: ne viskas taip pedantiškai pareiginga

Naglis Šulija
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Dabar vyksta planetų kraustynės – Marsas ką tik perėjo iš Liūto į Mergelę, Venera tai padarė vakar, Saulė padarys rytoj. Vadinasi, keičiasi akcentas – liūtišką vasaros šventiškumą keičia rudens darbai, pareigos, kasdienybė ir atsakomybė. Tiesa, šių planetų laikinas valdovas Merkurijus dar bus Liūto ženkle, todėl ne viskas taip pedantiškai pareiginga. Kol kas...

Avinas. Pokyčiai. Keičiasi vidinė būsena, keičiasi ir aplinkybės – vasaros pramogos kažkur tolsta, ūpo jomis mėgautis vis mažiau, o kasdienių darbų, reikalų, kuriuos reikia neatidėliojant tvarkyti, vis daugiau. Belieka šiuos pokyčius priimti. Visgi smagių širdį ir sielą džiuginančių dalykų irgi nestigs.

Jautis. Kūryba. Progų smagiai pasilinksminti, nuveikti ką gražaus ir mielo vis daugės, atitinkamai, ir nuotaika gerės – bus daugiau juoko ir smagių emocijų. Didės kūrybiškumas, dėl to ypatinga sėkmė ims lydėti tuos, kurių veikla susijusi su grožio kūrimu. Dėmesio sulauks ir namų reikalai.

Dvyniai. Namie. Vis daugiau dėmesio bei pastangų gali prašyti namai, šeimos reikalai: įsibėgėja palankus metas imtis rimtų pertvarkymų. Tačiau ir pastangos siekiant, kad namie būtų jaukiau ir gražiau, o namiškiai jaustųsi geriau, taip pat atneš puikių vaisių. Žinoma, neliks pamiršti ir draugai.

Vėžys. Akiračiai. Darysitės atviresni, bus daugiau bendravimo, o dėl noro plėsti savo akiratį, taip pat ir kultūrinį, gali būti ir neilgų, tačiau labai smagių išvykų. Kol kas į rimtus dalykus gilintis nebus noro. Tad galima pasinaudoti proga ir sutvarkyti kai kuriuos piniginius reikalus.

Liūtas. Nauda. Grožėtis savimi jau nesinorės – vietoje klausimo „kaip (puikiai) aš atrodau?“ svarbus bus klausimas „kokios naudos aš galiu gauti?“ Ir dėmesys bei pastangos kryps šia linkme. Atrodo, reikalai čia ims klostytis vis geriau. Tam padės ir didelis dalykinis aktyvumas.

Mergelė. Proveržis. Darysitės vis veiklesni, atviri naujoms idėjoms, bus lengva imtis to, ko anksčiau norėjote, bet neprisiruošdavote. Didės fizinis aktyvumas, gerės sportinė forma, dėl to bus lengviau siekti aukštų rezultatų. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų kūrimu.

Svarstyklės. Tyla. Viskas rimsta, tarsi nyra po vandeniu – atėjo metas daryti pauzę. Galų gale ir aplinkybės gali susiklostyti taip, kad labai įsibėgėti nebus nei priežasčių, nei noro. Atėjo laikas stabtelėti, ilsėtis ir kaupti jėgas. Visgi tęsiasi palankus metas su kolegomis aptarti ateities planus.

Skorpionas. Bendraminčiai. Darbų darbe, profesijos srityje žada labai sumažėti. O nedideli darbai ir greitai sutvarkomi reikalai tikrai nevargins. Didės noras ilgiau pabūti su artimais draugais – metas ne tik sugalvoti, bet ir imtis kokios nors visiems įdomios bei malonios veiklos išties geras.

Šaulys. Darbe. Pakili nuotaika dings, noras šuoliais lėkti per gyvenimą – irgi, o į jo vietą užtikrintai įžengs jo didenybė darbas. Gali nutikti taip, kad jo dabar bus vis daugiau, užduotys irgi bus ne tokios jau menkos, žodžiu, reikės prisiminti atsakomybę ir žengti profesinio meistriškumo keliu.

Ožiaragis. Už horizonto. Akivaizdžiai gerės vidinė būsena: tapsite judresni, veiklesni. Visgi pritaikyti šią būseną kokiai nors veiklai sunku: namie viskas savo vietose, o darbe veiklą skatinančios aplinkybės susiklostys kažkada vėliau. Užtat laikas labai palankus kelionei.

Vandenis. Ramiai. Išorinis spaudimas (nesvarbu, susijęs su žmonėmis ar su tam tikromis aplinkybėmis) elgtis tik taip, o ne kitaip sparčiai nyks. Kita vertus, ką dabar veikti – nelabai aišku, mat svarbių darbų, iššūkių greičiausiai nebus. Beliks žingsniuoti per kasdienybę ir dairytis aplink.

Žuvys. Ant bangos. Teks atsižvelgti į kitų arba kito, galbūt artimo, asmens nuotaiką ir norus. Kita vertus, neatrodo, kad jie bus blogi, greičiau priešingai, tad ir priimti tai, kas siūloma, nebūtų sunku. Kažkas panašaus gali klost

Skaitykite daugiau