Naglio Šulijos horoskopas rugpjūčio 29–rugsėjo 4 dienoms: nuo liūtiško stiliaus pramogų prie mergeliškų rūpesčių

Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
AA

Saulė pereina į darbščios, rūpestingos ir atsakingos Mergelės ženklą. Be jos, čia atsidūrė Venera, Marsas ir ženklo valdovas Merkurijus. Dėl to galima sakyti, kad labai patogiu laiku pereinama nuo liūtiško stiliaus vasaros pramogų prie mergeliškų rūpesčių. Teliks raitotis rankoves ir – pirmyn. Tai daryti geriau po jaunaties, šeštadienį.

Avinas. Pradedam! Kad ir kokie orai bus už lango, teks kibti į darbus. Jų, greičiausiai nedidelių, tačiau būtinų atlikti nedelsiant, gali būti nemažai, tad teks griebtis visko iš eilės. Visgi naujų dalykų patogiau imtis po savaitgalio – bus sklandžiau. Taip pat geras metas rūpintis sveikata, sveikatingumu. 

Jautis. Šventė. Gali būti, kad gyvenimas nešykštės malonių dalykų, galimybių pasilinksminti, pasidžiaugti. Būsite kūrybiški, dėl to bus lengva sukurti šventę ir sau, ir esantiems šalia. Įkvėpimas ir sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su kūryba, scena, pramogomis. Jausmai taip pat išsiskleis.

Dvyniai. Namai namučiai. Daugiausia dėmesio, laiko ir pastangų skirsite namų, šeimos reikalams – palanku rodyti iniciatyvą, stengtis, kad visiems čia būtų erdviau, jaukiau. Geras metas dėl bendro reikalo sutelkti platesnę giminę. Puiku užsiimti ir nekilnojamuoju turtu. Savaitės pabaigoje gali būti nedidelių pramogų.

Vėžys. Akiratis. Gali būti daug bendravimo ir judėjimo. Tikėtina, kad reikės susitikti su daugybe žmonių dėl įvairių priežasčių – gal pabūti su draugais, gal spręsti dalykinius reikalus. Po savaitgalio prasidės geras metas besimokantiems. Taip pat palanku plėsti akiratį, dėl to galimos trumpos išvykos.

Liūtas. Nauda. Aplinkybės gali versti visą dėmesį ir pastangas sutelkti į piniginius, turto reikalus – bus didelė galimybė gauti apčiuopiamos naudos. Greičiausiai tai bus nedidelės įplaukos, tačiau bendra vertė gali būti nemenka. Atrodo, gerai klostysis ne tik asmeniniai, bet ir verslo reikalai.

Mergelė. Visi koziriai. Šis metas – jūsų. Būsite veiklūs ir dalykiški, tad visus reikalus tvarkysite greitai, kruopščiai ir lengvai. Dėl puikios sportinės formos geras laikas ne tik sportuojantiems, bet ir ketinantiems tai pradėti – atrodys, kad pasiekimai patys jūsų ieško. Liks laiko ir romantiniams jausmams.

Svarstyklės. Akvariumas. Gali lydėti keistas pojūtis, kad nieko nevyksta, o jeigu vyksta – kitur, tad į gyvenimo reiškinius žvelgsite kaip žuvytės akvariume. Jei taip jausitės, ką gi – vadinasi, dabar reikia ilsėtis ir kaupti jėgas. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su laukine gamta.

Skorpionas. Bendraminčiai. Taps svarbūs bendraminčiai – ir artimi draugai, ir kolegos darbe. Ir su vienais, ir su kitais bus apie ką pakalbėti, be to, bus lengva ne tik kruopščiai kurti smulkius planus, bet ir imtis kai kurių bendrų darbų. Aktyvią veiklą puikiai papildys malonios aplinkybės.

Šaulys. Šauniai. Gali būti, kad teks raitotis rankoves ir kibti į darbus profesijos srityje. Veiklos bus nemažai, dėl to jausite įtampėlę. Tačiau kliūčių neturėtų būti, jėgų ir ambicijų gerai pasirodyti bus daug, todėl per trumpą laiką visus pavyks įtikinti, kad esate geriausi. Be to, darbus lydės smagūs dalykai.

Ožiaragis. Būsena. Jausitės puikiai: fizinių jėgų daug, nuotaika puiki, noriai bendrausite su aplinkiniais. Tačiau kur tai pritaikyti – neaišku, mat darbe ir namie vyraus įprasta tvarka. Tiesa, vykstantiems į kelionę ar tvarkantiems dalykinius reikalus su užsieniu aplinkybės bus palankios.

Vandenis. Nieko ypatinga. Gali būti, kad nieko ypatinga nevyks, mat ir darbe, profesijos srityje, ir namie ar kitose svarbiose srityse aplinkybės nieko įdomesnio nesiūlys ir dienos slinks ramiai, tarsi žvelgiant pro langą. Beje, tokiais momentais gali pasitaikyti progų pastebėti tai, kas nebūna lengvai pastebima.

Žuvys. Banga. Daug kas priklausys ne nuo jūsų, o nuo kito, greičiausiai labai artimo asmens siekių ir veiklos – tarytum banga taikysis griebti ir neštis. Jums teliks rinktis – ar nepasiduoti, ar plaukti pasroviui ir pasukti ten, kur jums reikia. Tačiau banga nebus pikta. Panašiai aplinkybės klostysis ir dalykinėje srityje.

Skaitykite daugiau