Naglio Šulijos horoskopas rugsėjo 17 – 23 dienoms: svarbius darbus geriausia pradėti nuo rytojaus

Naglis Šulija / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Naglis Šulija / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
2020-09-17 09:15
AA

Mėnulio jaunatis – šiandien, tad svarbesnius darbus geriau pradėti nuo rytojaus, kai nakties šviesulys ims pilnėti. Jam padės nuo Saulės gerokai nutolęs Merkurijus Svarstyklių ženkle – neskubus dėl apdairumo, bet ir niekieno netrukdomas. Kaip tikra rožė žydės Venera Liūte ir skatins mus prisiminti gražiąją gyvenimo pusę.

Avinas. Šventė. Darbe, profesijos srityje naujienų greičiausiai nebus. Gal ir gerai, nes nestigs rudens pramogų ir patys būsite nusiteikę pakiliai, kūrybiškai, nuolat džiuginsite esančius šalia. Nebus keista, jeigu jausmai ras priežastį atsiskleisti. Be to, dabar geras metas puoselėti dalykinius ryšius. 

Jautis. Reikalai. Turbūt daugiausia dėmesio sulauks namai, šeimos reikalai – ir norėsis, ir aplinkybės klostysis taip, kad čia tvarką bei grožį kurti bus vis lengviau. Progų smagiai pasilinksminti irgi nestigs, sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su kūryba ir vaikais. Palanku domėtis sveikata. 

Dvyniai. Pramogos. Šaunus metas – nestigs progų pasilinksminti, o ir jūs būsite kūrybiški bei puikios nuotaikos, todėl ne tik patys džiaugsitės, bet ir aplinkiniams kelsite nuotaiką. Bus daug smagaus, malonaus bendravimo. Taip pat Dabar labai geras metas stumtelėti pirmyn svarbius namų, šeimos reikalus. 

Vėžys. Daug visko. Darbai darbe rimsta. Dabar geriau tikrinti, kas padaryta, ieškoti, kas atlikta ne taip, ir ką nors tobulinti. Bet bus ir kitos veiklos – palankus metas daug bendrauti, dirbti su informacija arba mokytis. Gražiai klostysis ir piniginiai reikalai. Be to, tiktų tvarkyti namų, šeimos reikalus. 

Liūtas. Laimės kūdikis. Asmeninis žavesys švies kaip ryto žvaigždė – būsite ryškūs, patrauklūs, kūrybingi ir jausmingi. Tokiam savybių deriniui sunku atsispirti. Seksis tiems, kurių veikla susijusi su grožio, patogumo kūrimu, o ir patys būsite linkę mėgautis gyvenimu. Sėkmė lydės ir siekiant piniginės naudos.

Mergelė. Kūryba. Būsite energingi, greiti, kūrybingi ir puikios nuotaikos. Labai geras metas tiems, kurie kuria, ką nors daro patys. Sėkmė lydės tvarkant piniginius reikalus, siekiant finansinės naudos – tikriausiai dėl to, kad tvarkydami juos būsite kruopštūs, apdairūs. Smagiai pabendrauti bus galimybių savaitgalį.  

Svarstyklės. Sparčiai. Veiklumas, greitumas ir apsukrumas padės siekti naudos sau tvarkant gausius dalykinius reikalus. Palankus metas tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, skaičiavimu, – būsite neprilygstami. Daug ir mielai bendrausite, galimos pažintys, taip pat trumpos išvykos. 

Skorpionas. Su įkvėpimu. Tikėtina, kad darbe veiklos bus ne per daugiausia, tačiau gali būti malonių aplinkybių. Visgi sėkmės profesijos srityje gali tikėtis tie, kurių veikla susijusi su grožio, patogumo kūrimu. Puikus metas su bendraminčiais aptarti ateities planus. Finansinės naudos galima tikėtis po savaitgalio. 

Šaulys. Profesionaliai. Atrodo, nestigs veiklos profesijos srityje. Visgi vyraus profesionalumo reikalaujantys darbai. Kliūčių būti neturėtų, todėl nuveikti pavyks nemažai. Atrodo, palankiai susiklostys su kelionėmis susijusios aplinkybės. Gali būti sunkoka pramogas suderinti su finansinėmis galimybėmis. 

Ožiaragis. Padirbėjant. Profesijos srityje geriausiai seksis tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, skaičiavimu, greita reakcija, arba tiems, kurie moko kitus. Kitose srityse daugiausia bus tęsiama anksčiau pradėta veikla arba vyraus klasikinė rutina. Iš kelionių daug patogiau grįžti, nei į jas vykti. 

Vandenis. Ryšys. Darbe viskas bus ramu. Gal ir gerai, nes rūpės ne karjera, o asmeniniai santykiai su kai kuriais asmenimis – juos puoselėti labai palanku, tikėtina, kad jie stiprės ir gražės. Geras metas palaikyti dalykinius ryšius su užsieniu, o kitos savaitės viduryje ateis metas apsispręsti ir dėl kelionės. Žuvys. Arčiau kūno. Vyraus asmeniniai reikalai, o profesijos srityje galima tikėtis nebent rutinos. Palanku rūpintis sveikatingumu – greičiausiai savu, bet nebūtinai. Geras metas palaikyti dalykinius ryšius su jums reikalingais žmonėmis. Sėkmė lydės siekiančius teisingumo, o tvarkant pinigus pravers apdairumas.