Naglio Šulijos horoskopas sausio 10-16 dienoms: svarbūs reikalai ir pasirinkimo rūpesčiai

Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
AA

Nauji metai – nauji lapai: mėnulis kasnakt vis pilnesnis ir vis labiau skatina imtis svarbių reikalų. Logiškas ir dalykiškas Merkurijus jam padės, bet savaitgalį gali būti pavargęs. Venera judės Šaulio ženklu, bus labai romantiška, meiliai žiūrės į Marsą, tačiau pati artės prie Jupiterio. Matyt, ir žemiškosioms veneroms gali kilti pasirinkimo rūpesčių.

Avinas. Sparčiai. Būsite veiklūs, sportiški, linkę prie tikslo žengti tiesiai, nesidairydami. Puikus metas sportuojantiems. Atrodo, nestigs veiklos profesijos srityje – ne viskas vyks sklandžiai, tačiau galima manyti, kad galiausiai su viskuo susitvarkysite puikiai. Taip pat dabar palankus metas keliauti – pavyks pailsėti, patirti įspūdžių.

Jautis. Ramiu žingsniu. Ramus laikas – darbe veiklos ne per daugiausia, namie niekas nieko keisti neketina, žodžiu, keliausite per kasdienybę ramiu žingsniu. Palankus metas palaikyti dalykinius ryšius su užsieniu arba ieškoti su būsimomis kelionėmis susijusių žinių. Atrodo, neblogai sektųsi dairytis papildomų finansinių išteklių.

Dvyniai. Romantika. Darbe kiek sparčiau suktis teks iki savaitgalio, po jo viskas nurims. Jeigu nereikės ieškoti papildomų finansinių išteklių – bus ramu. Ir gerai, mat dabar toks metas, kai patogu arba puoselėti santykius su artimu žmogumi, arba siekti naujo romantiško ryšio. Nebus keista, jei vienišiai pasijus nevieniši...

Vėžys. Siekiai. Darbe nestigs darbo, reikės suktis greitai ir ryžtingai. Gerai, kad būtent šių savybių dabar ir nestokosite, dėl to bus lengva būti geriausiems. Gali būti įdomių pažinčių, susitikimų ir pokalbių – daugiausia dalykinių, tokių, kurie gali atnešti naudos. Niekur neskubantys su malonumu užsiims sveikatos reikalais.

Liūtas. Kūryba. Netrūks nedidelių darbų, visokių reikalų, kurių atidėlioti neįmanoma. Visgi jie neturėtų labai varginti. Taip pat nestigs puikių progų pasilinksminti, o tų, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų kūrimu, laukia įkvėpimas ir pripažinimas. Gali atsigauti ir jausmai. Puikus metas sportinėms kelionėms.

Mergelė. Namie. Bus svarbios kelios sritys, bet, nors ir būsite labai nuoseklūs, vargu ar tai bus darbas, mat šioje srityje veiklą skatinančių aplinkybių mažai teatsiras. O štai užsiimti šeimos reikalais bus lengva, geros nuotaikos netrūks. Taip pat nestigs kūrybiškumo, dėl to lengvai rasite progą pasilinksminti.

Svarstyklės. Namų reikalai. Būsite atviri, daug bendrausite, galimos ir naujos svarbios bei malonios pažintys. Geras metas ieškoti sąjungininkų. Taip pat gali būti nemažai smagios veiklos namie, atsirasti svarbių šeimos reikalų. Tikėtina, kad labai veikli (nes tam bus priežasčių) pasidarys mieloji antroji pusė. Teks prie to prisitaikyti.

Skorpionas. Nauda. Gali būti svarbių piniginių reikalų. Atrodo, pastangos šioje srityje naudos atneš greitai, o netolimoje ateityje aplinkybės gali susiklostyti dar palankiau. Puikus metas rūpintis sveikata, ieškoti reikalingos informacijos, mokytis arba mokyti kitus. Galimos trumpos dalykinės kelionės, išvykos.

Šaulys. Pakylėtai. Jausitės puikiai, be to, skleisite ir ypatingą asmeninį žavesį. Būsite kūrybiški, lengvai kursite gražius dalykus. Nebus keista, jei ir jausmai atsiskleis. Patiks sportinės pramogos, bus lengva parodyti, kas čia šauniausias. Atrodo, neliks pamiršti ir piniginiai reikalai – čia taip pat galima tikėtis sėkmės.

Ožiaragis. Veikla. Būsite dalykiški, lengvai bendrausite visokiomis temomis, bet daugiausia – dalykinėmis, dėl to reikalus tvarkysite greitai ir sumaniai. Jų gali būti ne taip jau mažai. Taip pat gali atsirasti svarbių darbų namie. Čia viską norėsis daryti greitai, ryžtingai, į namiškių nuomonę nelabai atsižvelgiant.

Vandenis. Draugai. Darbe darbo ne per daugiausia, namie – irgi. Jaudintis lygi ir nėra ko, bet kai pagalvoji – visuomet atsiranda. Kad nereikėtų daug galvoti, pasirūpins draugai – jie nestokos idėjų, ką gero ir įdomaus galima nuveikti kartu. Taip pat dabar patiks greitai eiti ar važiuoti, galimos trumpos kelionės.

Žuvys. Sėkmė. Darbe, profesijos srityje gali būti smagios, mielos veiklos, jeigu ji susijusi su grožio ar patogumų kūrimu, tikėtina nemenka sėkmė. Ir ne tik sėkmė – palankiai žada klostytis ir piniginiai reikalai – pastangos šioje srityje greitai atneš naudos. Taip pat bus svarbu pasidalyti mintimis su artimais draugais. 

Skaitykite daugiau