Naglio Šulijos horoskopas sausio 16-22 dienoms: tapsime atviresni naujovėms

Naglis Šulija
Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
2020-01-16 08:00
AA

Merkurijus, o po savaitgalio ir Saulė pereis iš Ožiaragio į Vandenio ženklą – tapsime atviresni naujovėms, išradingesni. Vis dėlto šias savybes pritaikysime ne iš karto – mėnulis dyla, tad bent jau po savaitgalio svarbesnius dalykus palankiau baigti, o naujus pradėti laikas ateis kiek vėliau. Venera Žuvyse bus meniška ir linkusi ieškoti globos.

Avinas. Užbaigimas. Darbe atsiras ką veikti. Po savaitgalio bus palankiau reikalus aptarti su kolegomis, o asmeniniame gyvenime – su bičiuliais. Tačiau konkretiems veiksmams laikas nėra geras, nebent reikėtų ką svarbesnio baigti. Tebetrunka puikus metas nuotykių kelionei.

Jautis. Padirbėjant. Daugės darbų profesijos srityje. Iš pradžių teks imtis nedidelių, greitai sutvarkomų reikalų, o po savaitgalio veiklos atsiras gerokai daugiau. Rimtesnių kliūčių neturėtų būti, tad su visomis užduotimis susitvarkysite lengvai ir net žaismingai. O pramogomis pasirūpins draugai arba kolegos.

Dvyniai. Ana pusė. Darbe gali būti ne tiek darbo, kiek su juo susijusių malonių aplinkybių. Visgi tiems, kurių veikla – grožio ir patogumo kūrimas, seksis, galimas net nemenkas pripažinimas, ypač kitos savaitės viduryje. Ryšiai su kai kuriais asmenimis gali būti įtempti – daugiausia dėl anos pusės užsispyrimo.

Vėžys. Laisvė. Laikas, kai privalėjote veikti atsižvelgdami į aplinkybes, eina į pabaigą ir po savaitgalio jokio spaudimo neliks. Kita vertus, kuo konkrečiai galima būtų užsiimti, nelabai aišku, nes darbe darbų nedaug, namie tikėtina įprasta tvarka. Bet laikas puikus smagiai pakeliauti, atsipalaiduoti.

Liūtas. Susitikimai. Rūpesčiai, kurie užklumpa metų sandūroje, trauksis ir po savaitgalio jų beveik neliks. Daugės bendravimo su svarbiais žmonėmis, rimtų pokalbių, vis daugiau įgysite ir reikalingų žinių. Ir toliau patiks sportinės pramogos, tad teliks rinktis, kuri labiausiai džiugins.

Mergelė. Permainos. Aplinkybės keisis – metų laikui būdingų pramogų bus vis mažiau, noro į jas leistis – taip pat. Dėmesys savaime kryps į kasdienius darbus, ir jų daugės. Vis dar palanku ryžtingai ir energingai siekti permainų namie. Džiugins asmeniniai santykiai su artimais žmonėmis.

Svarstyklės. Linksmiau. Namų, šeimos reikalai, galbūt su būstu susijusios aplinkybės gali būti svarbios, bet pamažu praras reikšmingumą, taigi palankiau didesnius darbus baigti. Daugės malonių aplinkybių, tad ir patys tapsite linksmesni, kūrybiškesni. Stiprės noras gyventi sveikiau.

Skorpionas. Naudingi dalykai. Plepėti su draugais bus neįdomu, vis labiau rūpės padaryti ką naudingo namams, šeimos nariams. Bus svarbūs ir piniginiai, turtiniai reikalai – pastangos šioje srityje netruks duoti apčiuopiamos naudos. Laisvalaikiu bus lengva kurti gražius dalykus, pasilinksminti.

Šaulys. Vis pirmyn. Vidinė spyruoklė, varanti pirmyn, kol kas neatsipalaiduos, dėl to ir toliau būsite energingi, kovingi. Gerai imtis bet kokių darbų ir juos prižiūrėti patiems. Puikus laikas sportuojantiems. Stiprės noras bendrauti, ieškoti reikalingų žinių, mokytis ir puošti savo namus. 

Ožiaragis. Nauda. Darbe šią savaitę šiek tiek veiklos dar gali būti, bet ji nenuvargins. Dėmesys vis labiau kryps į piniginius, turtinius reikalus – juos tvarkysite greitai ir išradingai, tad naudos laukti nereikės. Noras plėsti akiratį nuves malonios draugijos ar kultūrinių reikalų link. Savaitgalį nudžiugins draugai.

Vandenis. Sparčiai. Būsite vis veiklesni, išradingesni, lengviau bendrausite ir tvarkysite dalykinius reikalus – jų gali daugėti. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, palanku mokytis, mokyti kitus rašyti raštus. Lengvai seksis tvarkyti ir piniginius reikalus – bus ir apčiuopiamos naudos.

Žuvys. Du keliai. Kryžiuosis dvi tendencijos. Būsite atsipalaidavę, jausmingi, norėsite mėgautis gyvenimo malonumais. Išaugęs kūrybiškumas padės kuriant gražius dalykus. Gali būti, kad atgis ir jausmai. O darbe bus  daug veiklos, galbūt rimtų užduočių, nestigs ir energijos tų tikslų siekti.