Naglio Šulijos horoskopas sausio 17-23 dienoms: seksis atviriems ir išradingiems

Naglis Šulija
Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
2019-01-17 08:00
AA

Sekmadienį Saulė pereis iš Ožiaragio į Vandenį ir labiau padės nebe tiems, kurie yra susikaupę ir kryptingi, o tiems, kurie atviri ir išradingi. Venera, keliaudama Šaulio ženklu, iš pradžių mes ilgesingą žvilgsnį į sportiškąjį Marsą, bet paskui nuskubės tiesiai į autoritetingo ir įtakingo Jupiterio glėbį, tad nebus keista, jeigu ir žemiškosios veneros nuspręs pasielgti panašiai.

Avinas. Sportiškai. Būsite energingi, veiklūs, dėl to geriausiai seksis ta veikla, kurios imsitės ir kurią prižiūrėsite patys. Puikus metas sportuojantiems – laimėjimai tarsi patys ieškos jūsų, atitinkamai ir atrodysite, tik nereikia pamiršti, kad vienas romantiškas žvilgsnis dar nedaug tereiškia. Darbe vyraus įprasti darbai.

Jautis. Startas. Iki savaitės pabaigos gali būti nedidelių piniginių reikalų ir tokios pat naudos, patiks bendrauti, savaitgalį prireiks susitikti su draugais, aptarti reikalus ar tiesiog paplepėti. Po savaitgalio ims daugėti darbo darbe. Energijos bei noro viską daryti puikiai taip pat nestigs, dėl to ir pasiekimai bus akivaizdūs.

Dvyniai. Nerimtai. Nuotaikos imtis rimtos veiklos gali būti mažoka, o ir aplinkybės vargu ar tai skatins. Tačiau iki savaitės pabaigos gali nudžiuginti piniginiai reikalai, tam tikra nauda, o po savaitgalio sėkmė pradės šypsotis keliautojams. Niekur nevykstantiems imtis energingos veiklos padės draugai, galbūt kolegos.

Vėžys. Kaip mašina. Viena vertus, nestigs energijos ir noro būti geriausiems profesijos srityje. Kita vertus, sugebėsite viską daryti sklandžiai ir nuosekliai. Palankus metas rūpintis sveikatos reikalais, o jei ir pareiga su tuo susijusi – sėkmė garantuota. Palankus metas tvarkyti juridinius reikalus, ieškoti sutarimo.

Liūtas. Kūryba. Džiuginti žada parodomoji, pramoginė gyvenimo pusė – progų pamatyti kitiems, kokie jūs žavūs, tikrai nestigs. Kad dėl labai išaugusio kūrybiškumo netrūks dėmesio – kaip ir savaime suprantama. Nebus keista, jeigu asmeniniai jausmai ras priežastį atsiverti ir pasireikšti. Geras metas sportinėms kelionėms.

Mergelė. Arčiau savęs. Tikriausiai ne darbas ir pasiekimai profesijos srityje rūpės – bent jau išorinės aplinkybės to skatinti neskubės. Tačiau tikrai geras metas siekti, kad namie būtų jaukiau. Iki savaitės pabaigos dar bus smagu sukurti ką mielo ir smagaus, vėliau dėmesys dažniau nukryps kasdienių darbų link.

Svarstyklės. Margumynai. Bus visko po truputį. Nestigs pasitikėjimo bendraujant, reiškiant nuomonę, galimi ir susitikimai su svarbiais asmenimis – bendrą kalbą rasti bus lengva. Visgi kai kurie asmeniniai santykiai gali klostytis gana audringai. Nestigs veiklos namie, bet po savaitgalio ims rastis progų pasilinksminti.

Skorpionas. Nauda. Gali būti gana svarbių piniginių reikalų, gali atrodyti, kad sėkmė ateina beveik be pastangų. Labai palanku šioje srityje ieškoti naujų galimybių. Nestigs ir kitų darbų, galbūt teks rūpintis sveikatos reikalais – metas būtų tinkamas. Po savaitgalio ims daugėti noro ir galimybių imtis pertvarkų namie.

Šaulys. Ryto žvaigždė. Asmeninis žavesys, kūrybiškumas ir gebėjimas įtikinti susilies į visumą, dėl to beveik be pastangų seksis bet kokia veikla. Žinoma, kūryba sektųsi geriausiai. Neliks pamiršti ir piniginiai reikalai, čia taip pat galima tikėtis tam tikros naudos. Po savaitgalio prasideda palankus metas siekiantiems žinių.

Ožiaragis. Ne veltui. Būsite veiklūs, dalykiški, dėl to greitai ir apsukriai tvarkysite visus reikalus. Palankus metas ieškoti reikalingų žinių, informacijos, tvarkyti visokius biurokratinius reikalus. Atrodo, pastangos nenueis veltui ir po savaitgalio ims lydėti vis didesnė sėkmė siekiant piniginės naudos.

Vandenis. Pasroviui. Savaitės pabaiga gali atnešti šiek tiek pramogų, tvarkymosi, savaitgalį būtų palanku pasidomėti sveikata ar sveikatingumu, galbūt nuveikti ką įdomaus kartu su draugais. Bet tai tarsi plaukimas pasroviui. Patys plaukti pradėsite jau po savaitgalio, kai atsiras daugiau energijos, galimybių ir noro rinktis.

Žuvys. Puikumėlis! Labai palankiai gali susiklostyti aplinkybės darbe – pasiekimai ateis tarsi patys. Puikiai seksis tiems, kurių veikla susijusi su kūryba, – tikėtinas nemenkas pripažinimas. Taip pat lydės sėkmė siekiant finansinės naudos – čia pavyks veikti greitai bei efektyviai. Smagiomis pramogomis apdovanos savaitgalis.