Naglio Šulijos horoskopas sausio 30 – vasario 5 dienomis: viskas vyks sparčiai ir sklandžiai

Naglis Šulija
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Pilnėjantis mėnulis primena, kad pradedant svarbius darbus delsti neapsimoka, o būti iniciatyviems – gerai, nes viskas vyks sparčiai ir sklandžiai. Dalykinio gyvenimo globėjas Merkurijus padės iki savaitės pabaigos. Įtampa tarp Marso ir Veneros slūgs, tad vyrams ir moterims mažės tikimybė aiškintis santykius.

Avinas. Idėjos. Darbe tiesioginių pareigų gali būti ne per daugiausia, tačiau palanku su bendraminčiais ne tik aptarti planus, bet ir kai ko imtis tuoj pat. Beje, po savaitgalio aplinkybės bus ne tokios palankios. Vis dar geras metas sportinei kelionei. Savaitgalį gali būti malonių dovanėlių.

Jautis. Padirbėjant. Gali būti nemažai veiklos darbe. Tačiau viskas vyks sklandžiai, ypač apsukriai reikalus tvarkysite visą šią savaitę, todėl pasiekimai džiugins. Smagios aplinkybės bus susijusios su bičiuliais. Mažės bet kokios nesėkmės rizika. Po savaitgalio gali būti ir finansinės naudos.

Dvyniai. Pagreitėjimai. Pokyčiai vyks iš karto po savaitgalio – daugės darbo, tvarkytinų profesijos reikalų, kita vertus, sustiprės nuojauta ir vaizduotė – šios savybės kasdien vis daugiau padės. Palankus metas keliautojams. Nuotaiką gali kiek temdyti asmenys, su kurių nuomone teks skaitytis.

Vėžys. Po truputį. Darbe iki savaitgalio galbūt teks kiek daugiau padirbėti, vėliau didelių darbų tikimybė nedidelė. Namie didelių pokyčių greičiausiai taip pat nebus. Palanku rūpintis sveikata – ne tik savo, bet ir kitų. Po savaitgalio prasideda geras metas keliauti, taip pat palaikyti dalykinius ryšius su užsieniu.

Liūtas. Ana pusė. Bus svarbi ne jūsų, o kitų, tikriausiai glaudžiai su jumis susijusių, asmenų nuomonė, tikslai ir veikla. Kita vertus, prisidėti ir juos palaikyti gali būti ne tik įdomu, bet ir naudinga. Palanku siekti teisingumo. Tikėtina, kad vis dar patiks sportinės pramogos.

Mergelė. Bruzdesys. Nedidelių darbų, reikalų gali būti nemažai. Tačiau bristi per šią pelkę pavyks be didesnių kliūčių. Gerai užsiimti sveikatos, sveikatingumo reikalais. Vis dar palanku namie tęsti svarbius darbus, kuriems reikia nusiteikti ir pasiruošti. Po savaitgalio gali būti naudingų susitikimų.

Svarstyklės. Džiugiai. Jausitės smagiai, būsite nusiteikę kūrybiškai, nepraleisite ir progų pasilinksminti. Bus lengva padaryti malonų įspūdį aplinkiniams. Po savaitgalio ims daugėti nedidelių, gana svarbių reikalų, kuriems reikės skirti laiko. Su kai kuo bendraudami turėsite būti santūrūs ir apdairūs.

Skorpionas. Tik spėk suktis. Žvilgsnis, o paskui ir pastangos gali krypti piniginių reikalų link. Čia būsite linkę veikti greitai, energingai, todėl galite tikėtis naudos. Sklandžiai klostysis darbai ir reikalai, susiję su namais, namiškiais. Atrodo, nestigs ir pramogų – dabar gražioji gyvenimo pusė vis daugiau džiugins.

Šaulys. Pirmyn. Vidinė spyruoklė, verčianti siekti, dėl ko nors ar su kuo nors kovoti, kol kas neatsipalaiduos. Kita vertus, priežasčių konfliktams neturėtų būti, tad visa veikla vyks sklandžiai. Puikus metas sportuojantiems. Netrūks progų susitikti su draugais. Namie tvarkos taip pat daugės.

Ožiaragis. Akiratis. Gali būti, kad nestigs piniginių reikalų. Šioje srityje aplinkybės klostysis lengvai, sklandžiai, dėl to naudos ilgai laukti neteks. Po savaitgalio tapsite dar atviresni, judresni, bus smagu bendrauti, be to, prasidės puikus metas bet kokiai veiklai, kuri susijusi su informacija.

Vandenis. Įkvėpimas. Būsite puikiai nusiteikę, energingi, dėl to ir darbai, o jų gali būti nemažai, bus tvarkomi greitai ir entuziastingai. Dalis veiklos gali būti susijusi su naudos gavimu – čia reikalai ir taip klostysis neblogai, o po savaitgalio ir veiklos, ir naudos gali būti dar daugiau. Savaitgalį dėmesys kryps į namus.

Žuvys. Savybės. Kai kas nesikeis: darbe bus darbo ir noro pasirodyti gerai, tačiau uždarę darbovietės duris būsite jausmingi, meniški, linkę mėgautis malonumais. Žinoma, aplinkiniai netruks tai pastebėti. Įkvėpimas lydės kūrybingus. Po savaitgalio norėsite bendrauti ir tvarkyti asmeninius reikalus.

Skaitykite daugiau