Naglio Šulijos horoskopas spalio 25-31 dienoms: santykius sugadinti bus lengviau, nei puoselėti

Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
AA

Po neseniai pasibaigusios pilnaties mėnulis tik pradeda dilti, tad kasdienės mūsų veiklos dar nestabdys. Spartinti ją padės puikiai besijaučiantis Merkurijus ir vis laisviau besielgiantis Marsas. O štai Veneros reikalai bus prasti, pirmiausia dėl to, kad ji atsidurs tiesiai prieš Uraną, dėl to jausmus ir santykius sugadinti bus lengviau, nei puoselėti.

Avinas. Neskubant. Ramus metas ir darbe, ir kitur. Kartu su artimais draugais bus ne tik lengva prisigalvoti smagios veiklos, bet ir kai ko imtis tiesiog dabar. Sėkmė siekiant asmeninės piniginės naudos lydės iki savaitgalio, tačiau strateginiai darbai ir sprendimai šiuo atžvilgiu kol kas vargu ar bus sėkmingi.

Jautis. Apdairiai. Aplinkybės darbe nesikeis, tačiau šioje srityje jausitės vis geriau, dirbti ar ką nors nuspręsti seksis vis lengviau. Taip pat gali būti svarbūs santykiai su kai kuriais asmenimis – jie gali būti pernelyg sudėtingi, komplikuoti, tad, norint juos išlaikyti, teks apeiti aštrius kampus ir temas. Tai įmanoma.

Dvyniai. Įspūdis. Atrodo, nestigs nedidelių, tačiau gana svarbių darbų. Kita vertus, viskas klostysis sėkmingai, pavyks ne tik per trumpą laiką daug nuveikti, bet ir puikiai pasirodyti. Taip pat dabar galimi susitikimai ir pokalbiai su svarbiais, įtakingais asmenimis. Bus lengva padaryti gerą įspūdį.

Vėžys. Žaismingai. Ir darbe, ir namie vyraus gerai žinomos aplinkybės, dėl to nepavargsite. Tačiau gali būti daug progų parodyti savo kūrybiškumą. Visgi teks būti apdairiems: pašmaikštauti įkvėpimo nestigs, o štai kurti tikrą grožį gali būti sunkoka dėl permainingų aplinkybių. Panašiai gali būti ir dėl jausmų.

Liūtas. Namai namučiai. Darbe kiek daugiau darbo gali būti iki savaitgalio, vėliau viskas aprims. Gerokai daugiau dėmesio gali prireikti namams, šeimos reikalams. Puikiai seksis tvarkyti su šia sritimi susijusius dalykinius reikalus, ieškoti patarimų ir reikalingų žinių, o štai kurti grožį ir jaukumą bus ne taip paprasta, kaip norėtųsi.

Mergelė. Kalbos. Gali būti, kad teks daug bendrauti, kalbėti(-s) ir judėti. Jeigu dalykinėmis temomis – puikiai seksis, pavyks sutvarkyti nemažai reikalų, išmokti daugybę dalykų ir susidraugauti su svarbiais asmenimis. Tačiau dėl asmeninių dalykų susikalbėti bus sunkiau – trukdys kantrybės stoka ir nepalankios aplinkybės.

Svarstyklės. Nauda. Dabar vis svarbiau bus ne tai, kaip jaučiatės ar atrodote, o kokios naudos galima gauti. Norui ir mėginimams gauti greitos naudos gali kliudyti sunkiai valdomos aplinkybės, dėl to ir sėkmė čia abejotina. Tačiau ir palankios aplinkybės, ir tinkami žmonės palaikys siekį gauti ilgalaikę naudą.

Skorpionas. Toks gyvenimas. Būsite greiti, iškalbingi, dalykiški, tad reikalus tvarkysite efektyviai, nors jų dabar gali būti nemažai. Bus lengva kalbėti, pateikti idėjų svarbiems asmenims, užmegzti naudingus ryšius. Trikdys tik romantinis gyvenimas – čia aplinkybės gali klostytis permainingai.

Šaulys. Jėgos kaupiamos. Ganėtinai ramus metas, kai kada gali atrodyti, kad visi jus pamiršo. Iš tiesų veiklus metas visai čia pat, dėl to galima leisti sau pailsėti ir kaupti jėgas – jau kitos savaitės pabaigoje jų prireiks. Dabar rengiamų planų – taip pat. Vis labiau patiks eiti greitai, o vairuoti – atakuojamu stiliumi.

Ožiaragis. Pajamos. Darbe krūvis mažėja, tad galima dėmesį nukreipti kitur. Viena galimų sričių – pinigai, asmeninės pajamos. Šie reikalai klostysis vis geriau, o pastangos gauti naudos bus vis rezultatyvesnės. Taip pat sėkmingai su kolegomis galima aptarti planus, sektųsi ir ką nors kartu pradėti.

Vandenis. Vis drąsiau. Nemalonių, trikdomų aplinkybių vis dar gali būti, tačiau darysitės vis veiklesni, drąsesni, linkę į tikslą žengti tiesiai, be užuolankų. Gerės ir sportinė forma – galima tikėtis vis didesnės sėkmės. Atrodo, nestigs veiklos ir darbe, profesijos srityje gali būti vertingų pažinčių.

Žuvys. Pasroviui. Darbe kol kas vyraus rutina, namie – įprasta tvarka. Iš tiesų didelio veiklumo metas jau netoli, dėl to dabar būtų išmintinga ilsėtis ir kaupti jėgas. Su kelionėmis susijusios aplinkybės bus permainingos, čia kai kas gali baigtis kitaip, nei planuota. Puikus metas gilintis į dvasinius dalykus. 

Skaitykite daugiau