Naglio Šulijos horoskopas spalio 31–lapkričio 6 dienoms: rimti dalykiniai reikalai dažniau strigs, informacija vėluos

Naglis Šulija
Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
2019-10-31 08:00
AA

Mėnulis pradėjo pilnėti ir skatina užsiimti svarbesniais kasdieniais reikalais. Tačiau Merkurijus šiandien sukasi ir pajudės Zodiako ratu atgalios – rimti dalykiniai reikalai dažniau strigs, informacija vėluos, bus daugiau klaidų ir nereikalingo nervingo bruzdesio. O Venera penktadienį pereis į Šaulio ženklą ir labai pralinksmės.

Avinas. Santykis. Darbe darbo bus įprastai, nors iki savaitgalio pasitaikys vieną kitą kartą truputį paskubėti. Iš tiesų aktualijos gali būti kitos – bus svarbūs santykiai su kai kuriais žmonėmis, jų įtaka, norai, veiksmai vis dar lems jūsiškius. Taip pat prasideda puikus metas rudeninėms kelionėms.

Jautis. Ryšiai. Profesijos srityje kiek daugiau veiklos bus po savaitgalio, bet ir tuomet nepervargsite. Kol kas laikas palankus susitikimams, pokalbiams, deryboms, pasiūlymams aptarti ir jeigu jie tinkami – priimti. Sėkmė lydės tuos, kurie ieško papildomų finansinių išteklių savo veiklai plėsti. Tiktų užsiimti sveikatinimu.

Dvyniai. Bruzdesys. Nedidelių darbų, visokių neatidėliotinų reikalų gali būti ne taip jau mažai. Ne viskas gali vykti sklandžiai, tačiau su sveikata susijusi veikla bus sėkminga. Vis dar labai geras metas sportinėms pramogoms, be to, nepaprastai nudžiuginti gali santykiai su kai kuriais asmenimis.

Vėžys. Linksmai. Dalykinėje srityje veiklos bus ne per daugiausia, vyraus įprastos aplinkybės. Tačiau puikus laikas asmeninei kūrybai – tai suteiks nemažai džiaugsmo ir jums, ir esantiems šalia, be to, ir progų smagiai pasilinksminti bus nemažai. Tebetrunka palankus metas svarbiems darbams namie.

Liūtas. Kūryba. Gali būti, kad dėmesį teks skirti namams, šeimos reikalams, galbūt veiklai, susijusiai su būstu, – geras laikas rodyti iniciatyvą, todėl galima manyti, kad netrukus šioje srityje tvarkos ir grožio bus dar daugiau. Be to, prasideda rudens linksmybių metas – jų bus vis daugiau, kūrybiškumo – taip pat.

Mergelė. Daug visko. Būsite atviri, linkę bendrauti ypač svarbiomis sau temomis. Palanku mokytis, ieškoti reikalingų žinių. Galimos trumpos išvykos. Sėkmė lydės ir energingai tvarkančius piniginius reikalus, siekiančius finansinės naudos. Prasideda laikas, kai namus lengva daryti dar gražesnius.

Svarstyklės. Į tikslą. Jo sieksite ryžtingai nusiteikę ir nesidairydami, būsite energingi ir veiklūs. Taip pat vidinė būsena skatins sportuoti, pasiekimai šioje srityje gali būti įsidėmėtini. Sėkmė lydės tvarkant finansinius reikalus, siekiant piniginės naudos. Nepaisant visų darbų, liks laiko draugams.

Skorpionas. Žaismingai. Būsite energingi, veiklūs, puikios nuotaikos, todėl įprasta, kasdienė veikla vyks lengvai ir žaismingai. Bus ir dalykinių reikalų, tačiau jie gali klostytis ne taip sklandžiai. Atrodo, ims gerėti ir finansinė padėtis – bus lengviau gauti naudos. Savaitgalį geriausia skirti namams.

Šaulys. Žavesys. Atsipalaiduosite, būsite jausmingesni, žaismingesni ir linkę džiaugtis gyvenimo malonumais. Bus lengva kurti gražius dalykus, o ir patys dažniau norėsite atsinaujinti. Žinoma, dėl visų šių aplinkybių dėmesio bus tik daugiau. Energingos veiklos bus lengva imtis su draugais ir bendraminčiais.

Ožiaragis. Siekiai. Nestigs veiklos darbe, profesijos srityje. Tikriausiai netrūks ir rimtų asmeninių ambicijų. Vis dėlto ne mažiau svarbūs bus ir artimi draugai – su jais bus lengva imtis smagios veiklos, ir bendraminčiai kolegos – geras metas svarstyti ateities planus ir net kai ko imtis tiesiog dabar.

Vandenis. Ne tik darbas. Gali būti, kad nestigs veiklos profesijos srityje. Vis dėlto nuotaika bus gera, energijos daug, tad nuveikti pavyks nemažai. Dėl laisvalaikio bus galima rinktis: vis dar tęsiasi neblogas laikas sportinėms kelionėms, tačiau smagios veiklos gali pasiūlyti artimi draugai.

Žuvys. Nuotaika. Jausitės puikiai ir tvirtai – teliks tuo pasidžiaugti ir pasinaudoti kasdienėje veikloje. Darbe sėkmė pirmiausia lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio kūrimu, kitų asmenų komfortu. Ypač geras laikas kelionėms – pavyktų ir puikiai pailsėti, ir pažintine veikla užsiimti.