Naglio Šulijos horoskopas spalio 8-14 dienoms: nestigs įtampos

Naglis Šulija
Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
2020-10-08 08:52
AA

Atrodo, nestigs įtampos: Saulė juda taikiomis estetiškomis Svarstyklėmis, tačiau savaitės pabaigoje ims konfliktuoti su Jupiteriu – kūrybiškai veiklai tai prastas metas, o ambicijų karui – puikus. Marsas susidurs (jau susiduria) su rimtomis kliūtimis, todėl siekti tikslo jėga bus sunku. Užtat Merkurijus yra įžvalgus, tad klaidų dalykiniame gyvenime bus mažai.

Avinas. Nebūdingas elgesys. Patiems rodyti iniciatyvą bus sunkoka – ir jėgų gali trūkti, ir kliūčių galima tikėtis. Tačiau suvaldę temperamentą ir prisivertę paklausyti protingų žmonių, galite sulaukti vertingų patarimų. Palankus metas tiems, kurie užsiėmę žemės ūkio darbais ar rūpinasi naminiais gyvūnais.

Jautis. Kūrybiškai. Dalykinėje srityje viskas vyks gana ramiai – iššūkiai mažai tikėtini. Tačiau gali būti įdomių susitikimų, pokalbių, kurie suteiks naudingų žinių. Galimi ir vertingi pasiūlymai. Puikiai seksis tiems, kurių veikla susijusi su grožio, patogumo kūrimu. Nestigs ir galimybių pasilinksminti.

Dvyniai. Tik spėk suktis. Nedidelių darbų, kasdienių reikalų bus ganėtinai daug. Palanku nuosekliai rūpintis sveikata. Taip pat geras laikas tvarkyti namus, šeimos reikalus ir stengtis, kad čia viskas būtų dar gražiau ir jaukiau. Atrodo, nestigs galimybių ir smagiai kur nors pabūti, pasilinksminti.

Vėžys. Daug visko. Daugiausia dėmesio reikės skirti namams, šeimai – pavyks nuveikti tikrai nemažai. Už namų ribų irgi netrūks kūrybos, atsiras ne viena proga pasilinksminti ir pašmaikštauti. Taip pat neliks pamiršti draugai, galimos trumpos išvykos – jos gali būti skirtos ir akiračiui plėsti.

Liūtas. Apsidairant. Nestigs noro bendrauti, plėsti akiratį ir judėti. Tai puikiausiai seksis, tačiau savaitgalį prireiks apdairumo – teks žiūrėti, kad nepasakytumėte ko netinkamo vyresniems žmonėms ar pareigūnams. Aplinkybės sėkmingai klostysis tiems, kurie rūpinasi piniginiais reikalais.

Mergelė. Talentai. Jausitės atsipalaidavę, mieli, žavūs, kūrybingi ir linkę pasimėgauti gyvenimo malonumais. Kita vertus, noro rūpintis piniginiais reikalais, ieškoti apčiuopiamos naudos irgi bus daug – žygiai šia kryptimi bus sėkmingi. Puikus metas tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija.

Svarstyklės. Dvi temos. Būsite energingi, veiklūs, linksmi, todėl puikiai seksis veikla, kurios imsitės ar kurią prižiūrėsite patys. Visgi savaitgalį patartina daugiau ilsėtis ir ypač nesivelti į galimą konfliktą su svarbiais asmenimis ar pareigūnais. Piniginiai reikalai klostysis sėkmingai, galima tikėtis naudos.

Skorpionas. Gyvas sidabras. Apsukrumas, įžvalgumas ir veiklumas padės greitai tvarkyti nedidelius reikalus, o jų bus nemažai. Palankus metas tiems, kurių veikla susijusi su informacija, mokslu ar skaičiavimu. Tinka tvarkyti įvairius „popierinius“ reikalus. Galima tikėtis ir artimų draugų paramos.

Šaulys. Draugai. Darbe veiklos bus ne per daugiausia, nebent ji susijusi su grožio ir patogumo kūrimu. Bus svarbu susitikti su draugais, aptarti reikalus, galbūt imtis bendros veiklos – ji bus sėkminga, tik savaitgalį gali būti visaip. Atsigaus sportinių pramogų pomėgis, bet reikėtų įvertinti finansines galimybes.

Ožiaragis. Apdairiai. Bus nemažai veiklos darbe, profesijos srityje, energijos ir kūrybiško požiūrio irgi bus daug. Apribojimas tik vienas – savaitgalį reikia pamiršti visus darbus, nes tuomet sėkmė nebus garantuota. Apdairumo prireiks ir mėginant nuveikti ką svarbaus namie. O nuo rūpesčių galima pasprukti į smagią kelionę.

Vandenis. Bruzdesys. Darbe gali būti dalykinio bruzdesio, greitai tvarkomų reikalų. Palanku tartis dėl visiems svarbių dalykų, atlikti darbą, susijusį su dalykine informacija. Seksis ir tiems, kurių profesija susijusi su žiniomis, skaičiavimu. Taip pat geras metas vykti į kelionę, žinoma, jei leidžia aplinkybės.

Žuvys. Beveik įprastai. Atrodo, darbe vyraus įprasti darbai, o namie – įprasta tvarka. Liks laiko kitkam. Labai geras metas puoselėti asmeninius santykius su kai kuriais žmonėmis ar žmogumi. Taip pat palanku tiems, kurie palaiko dalykinius ryšius su užsieniu arba ieško žinių apie būsimas keliones.