Naglio Šulijos horoskopas vasario 13-19 dienoms: pagalvokite apie svarbesnių darbų baigimą

Naglis Šulija
Naglis Šulija
Šaltinis: „Žmonės“
2020-02-13 08:00
AA

Dylantis mėnulis siūlo galvoti apie svarbesnių darbų baigimą – bet neragina to daryti. Dalykinio gyvenimo globėjas Merkurijus visai nusilpęs, tad dalykiniai reikalai mažai rūpi. Užtat Marsas sekmadienį pereis į Ožiaragį ir taps stiprus – bus veikiama su įkvėpimu. Trečiadienį Saulė pereis į Žuvų ženklą.

Avinas. Dvi dalys. Gyvenimas bus aiškiai padalytas, bent jau po sekmadienio – tada darbe ims daugėti veiklos, visokių degančių užduočių, nestigs ir noro gerai pasirodyti. O paskui norėsis atsipūsti, atsipalaiduoti, ieškoti smagių dalykų – tai puikiai seksis. Būsite net kiek jausmingi.

 

Jautis. Patogumas. Darbų, žinoma, užteks, bet vyraus įprasta veikla, tad bus svarbu reikalo išmanymas ir nuoseklumas, o ne ambicingas kūrybiškumas. Tinka ką svarbesnio baigti, planuoti keliones – kitos savaitės viduryje prasidės palankus metas sportinei kelionei. O draugai gali turėti savo reikalų.

 

Dvyniai. Nuotaikos. Profesijos srityje nestigs veiklos, tačiau trūks konkretumo ir nusiteikimo viską daryti greitai bei konkrečiai. Norėsis patingėti, aplinkybės taip pat neskatins aktyvumo. Tad liks nemažai laiko pabūti su draugais. Kovoti dėl teisybės palanku iki savaitės pabaigos.

 

Vėžys. Neskubant. Darbe gali būti ne tiek darbo, kiek kitokių malonių aplinkybių ir tai nuteiks smagiai. Tačiau sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumo kūrimu. Po savaitgalio aktyvi gali tapti miela antroji pusė – netrukdykite jai. Su kelionėmis susiję reikalai klostysis vangiai.

 

Liūtas. Pabaiga. Gali susidaryti įspūdis, kad visa aplinka stumia ilsėtis, o gal – laukti, kas bus nutarta. Nes po sekmadienio sportinės pramogos nebedomins, užtat daugės rutinos. Palankus laikas produktyvioms deryboms eina į pabaigą. Iš kelionių geriau grįžti, nei į jas leistis.

 

Mergelė. Pabiros. Tikriausiai daugelis kalbų dabar ir liks tik kalbos, todėl į susitarimus patartina žvelgti atsargiai. Seksis organizaciniai darbai, galbūt veikla, susijusi su sveikatingumu. Sportinės pramogos bus įdomios iki savaitės pabaigos, o po savaitgalio atsiras daugiau noro ką svarbesnio nuveikti namie.

 

Svarstyklės. Džiugiai. Smagus laikas eina į pabaigą. Be to, gali būti reikšmingi santykiai su kai kuriais žmonėmis – bus lengviau atskirti gerus ir blogus dalykus, priimti tinkamus sprendimus. Po savaitgalio bus palanku nudirbti svarbius darbus namie.

 

Skorpionas. Žvilgsnis aplink. Piniginiai reikalai vis dar bus aktualūs, tačiau po savaitgalio jų svarba gerokai sumažės. Išaugs noras daugiau judėti, plėsti akiratį. Palanku tvarkytis namie, žinoma, nepamirškite į šiuos darbus įtraukti ir namiškių. Neblogas laikas rūpintis sveikata.

 

Šaulys. Pokyčiai. Vidinė spyruoklė, kuri vertė eiti, daryti, kovoti, po savaitgalio atsileis, tad teks pratintis prie gyvenimo be dopingo. Pasidarys svarbu, ne kokie esate, o kokios naudos galima gauti. Palanku mokytis, kitais būdais plėsti akiratį. Atrodo, nestigs ir smagumų, netikėtų pramogų.

 

Ožiaragis. Su pagreičiu. Ramybė baigėsi – po savaitgalio tapsite gerokai veiklesni, greitesni, linkę į tikslą žengti ryžtingai. Vis didesnė sėkmė lydės sportuojančius. O kol kas bus galima kibti į piniginius reikalus – jie klostysis neblogai. Ir toliau palanku stengtis, kad namie būtų gražiau, jaukiau.

 

Vandenis. Nuotaika. Puikiai rikiuosite asmeninius darbus, būsite gerai nusiteikę ir veiklūs. Ko gero, užteks ir svarbių piniginių reikalų, tik juos tvarkysite vis lėčiau, o po savaitgalio visai nevertėtų kliautis sėkme šioje srityje. Vis dėlto nusiminti neteks – malonių akimirkų suteiks draugai.

 

Žuvys. Greitai. Būsite veiklūs, linkę bendrauti, greitai ir apsukriai tvarkysite reikalus. Beje, iki savaitgalio dar truks palankus metas ką svarbesnio baigti profesijos srityje. Atrodo, vis didesnė sėkmė lydės ir tvarkant piniginius reikalus, siekiant finansinės naudos, nors apdairumo čia prireikės.