Naglio Šulijos horoskopas vasario 27–kovo 4 dienoms: tinkamas laikas reikalus stumti pirmyn

Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
AA

Mėnulis kasnakt pilnėja, taigi tinkamas laikas kai kuriuos mums svarbius reikalus arba pradėti, arba atkakliai stumti pirmyn. Jausmų ir grožio valdovė Venera juda nepalankiu sau Avino ženklu, bet netrukus šią kelionę baigs ir viskas pasikeis į gera – jai ir mums.

Avinas. Pirmyn! Darbe nestigs veiklos, net iššūkių. Tačiau ir energijos viską atlikti bus daug, todėl būsite produktyvūs. O užvėrę darbovietės duris tapsite visai kitokie – jausmingi, linkę džiaugtis gyvenimo malonumais, tad nepraleisite progų pasilinksminti.

Jautis. Galimybės. Gali pasirodyti, kad dienos slinks ramiai, be įtampos – profesijos srityje darbo ne per daugiausia, namie irgi viskas savo vietose. Tačiau kasdienybę paįvairins draugai – pasiūlys įdomios ir smagios veiklos. Palankios fiziškai sunkios, bet kupinos smagių nuotykių kelionės.

Dvyniai. Padirbėjant. Teks paplušėti darbe, tačiau gerai žinoma veikla bus sklandi. O darbai, kuriuos atliekant prireiks greitos reakcijos, dalykinių gebėjimų, vyks gerokai lėčiau, nes kai kas iš pirmo karto gali nepavykti, viską reikės tikrinti. Malonių dalykų pateiks draugai.

Vėžys. Pasirinkimas. Atrodo, darbe darbo nebus daug, čia galite tikėtis smagių dalykų, smulkmenų. Išties nemenkos sėkmės sulauks tie, kurių veikla susijusi su grožio, patogumo kūrimu. Palanku aktyviai ilsėtis, vykti į pažintines keliones. Miela antroji pusė gali tapti itin aktyvi.

Liūtas. Prisimenant. Dienos slinks ramiai, tarsi pro autobuso langą atsipalaidavę žiūrėtumėte į besikeičiantį gamtovaizdį. Palanku imtis primirštų darbų, rūpintis sveikata – ne tik sava, bet ir svetima. Šiek tiek permaininga sėkmė gali lydėti tuos, kurie ieško papildomų finansinių išteklių savo veiklai plėsti.

Mergelė. Ana pusė. Gali būti, kad taps svarbu ne tai, ką sugalvosite ar ko imsitės jūs, bet tai, ką darys artimi žmonės. Jiems ne viskas klosis kaip sviestu patepta, o jums reikės prisitaikyti. Artėja palankus metas smagiai kelionei – tiktų ją planuoti. Vis labiau patiks sportinės pramogos.

Svarstyklės. Pastangos. Nedidelių, bet gana svarbių darbų bus ganėtinai daug, tad ilsėtis neteks. Be to, ne visi jie vyks taip sklandžiai, kaip norėtųsi, kai kurie dalykai gali vėluoti – tai erzins. Palanku atlikti svarbius darbus, kai ką pertvarkyti namie. Sėkmė lydės tuos, kuriems reikia truputį pasiderėti ir susitaikyti.

Skorpionas. Kūryba. Darbe vargu ar bus daug darbo, namie taip pat tvarkos niekas nejauks. Taigi liks daug laiko sau. Puiku, nes metas – smagus, atsiveria daug galimybių pasilinksminti. Tiesa, ne viskas vyks taip sklandžiai, kaip suplanuota, bet nieko nepadarysi, teks susitaikyti.

Šaulys. Iškart keli. Rūpės keli dalykai. Bene svarbiausia bus namai, šeimos reikalai – nors pasitaikys nesklandumų, pavyks nemažai nuveikti. Taip pat reikšmingi žada būti piniginiai, turtiniai reikalai – šioje srityje naudingi bus greiti, ryžtingi veiksmai. Tebetrunka puikus laikas pasilinksminti.

Ožiaragis. Sportiškai. Vidinė spyruoklė ir toliau, gal net dar stipriau skatins eiti pirmyn – būsite drąsūs, energingi, puikios sportinės formos, dėl to geriausiai seksis darbai, kuriuos atliksite ar prižiūrėsite patys. Tinkamas metas sportuoti – atrodys, kad laimėjimai patys jūsų ieško.

Vandenis. Nauda. Domins piniginiai reikalai. Aplinkybės čia gali klostytis permainingai, bet, labiau pasikliaujant kūrybiškumu, o ne buhalterija (žinoma, jos irgi nereikia pamiršti), galima tikėtis apčiuopiamos naudos. Geras laikas smagiai pabendrauti su draugais, trumpam kur nors išvykti.

Žuvys. Žaismingai. Būsite puikiai nusiteikę, išradingi, seksis ir atitinkama veikla. Kol kas to negalima pasakyti apie dalykinį gyvenimą – jis šlubuos, susitikimai, sprendimai gali vėluoti. Tai erzins, bet nieko nepadarysi – toks metas. Dėmesio sulauks ir piniginiai reikalai – galima tikėtis naudos.

Skaitykite daugiau