„Naktis Venecijoje“ dalyviai neišvengė nemalonumų: trims asmenims skirtos nemenkos baudos

„Naktis Venecijoje“ sulaukė policijos dėmesio
„Naktis Venecijoje“ sulaukė policijos dėmesio
Šaltinis: Žmonės
2021-11-09 19:33
AA

Spalio 9 dieną Valdovų rūmuose vykęs iniciatyvos „Sužydėjusi viltis labdaros renginys „Naktis Venecijoje“ sulaukė teisėsaugos dėmesio dėl saugumo taisyklių nesilaikymo pandemijos metu: paaiškėjo, kad net trys renginio dalyviai jau sulaukė baudų, kurios siekia 250 eurų.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja patvirtino portalui lrt.lt, kad dėl spalio 9 dieną Valdovų rūmuose vykusio renginio policija surašė jau tris protokolus, kuriais skiriamos 250 eurų siekiančios baudos.

„Tyrimas vis dar vyksta, bet šiai dienai jau yra surašyti trys protokolai asmenims. Visi trys yra dalyviai. Jiems yra pasiūlyta sumokėti 250 eurų baudą, tai yra pusė minimalios baudos, kurią numato įstatymas. Jeigu jie nesumokės, teks mokėti pilną sumą“, – lrt.lt sakė J.Samorokovskaja.

Ji taip pat teigė, kad sąrašas dar nėra galutinis, vis dar nagrinėjamas klausimas ir dėl renginio organizatorių atsakomybės, o nustatyti dalyvių tapatybes nėra paprasta.

Žmonės.lt primena, kad apie spalio mėnesį Vilniaus Valdovų rūmuose vykusį labdaros renginį vienas pirmųjų pasisakė Seimo narys Remigijus Žemaitaitis, kuris neslėpė pasipiktinimo dėl saugumo reikalavimų nesilaikymo.

Tuo metu portalui Žmonės.lt susisiekus su labdaros renginio organizatore Agne Grigaliūniene, ji patikino, kad renginių organizavimo pandemijos metu taisyklių buvo paisoma. 

„Aš jau girdėjau tą kritiką, kad neva žmonės prie fotosienelės buvo be kaukių, tačiau jie kaukes turėjo. Fotosienelė buvo toje pačioje erdvėje, kaip ir vaišės, tad žmonės, vaišindamiesi kelis metrus paėjėję fotografavosi. Mes taisyklių laikomės.

Pono Remigijaus Žemaitaičio renginyje nebuvo, tą galiu pasakyti tiksliai, nes mes tikriname visus žmones dėl jų galimybių pasų ir dalyvius registruojame. Jei kažkam pasirodė, kad taisyklių nesilaikome – labai atsiprašau“, – portalui Žmonės.lt sakė A.Grigaliūnienė. 

Žmonės.lt primena, kad Vyriausybės sprendimu nuo spalio 1 d. nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėjimas (kaukių, respiratorių ar kt.) yra privalomas visose uždarose erdvėse.

Iniciatyvos „Sužydėjusi viltis“ labdaros renginys „Naktis Venecijoje“ (112 nuotr.)
+106