Namai, tarsi antroji oda: susikurkite jaukumą, į kurį visada norėsis sugrįžti

RITUALS
RITUALS
Šaltinis: Projekto partnerio remiamas turinys
2018-10-29 11:15
AA

Kai paskutiniai vasaros pėdsakai išnyksta ir vakarai tampa tamsūs bei ilgi, ateina laikas jaukiam laiko leidimui namuose. Namai daugeliui yra vieta užsidaryti ir pabėgti nuo problemų, apgalvoti svarbius sprendimus ir tiesiog pailsėti, bet kas juos daro mums tokius ypatingus?

Namai nėra tiesiog stogas virš galvos ir sienos tarp kurių gyvename, jie mums neša kur kas didesnę reikšmę. Iš visų pasaulio vietų namai yra ta, kurioje jaučiatės saugiausi, laimingiausi ir kupini ramybės. Namuose mes atliekame begalę kasdienių ritualų, bet taip pat patiriame susikaupimo momentų, kartais su tais, kuriuos mylime, o kartais ir vieni.

RITUALS

Tai vieta, kurioje mes švenčiame svarbias datas, jaudinamės dėl nutikusių nesėkmių, bet neilgai trukus jau džiaugsmingai juokiamės, o taip pat peržvelgiame gražiausius prisiminimus nuotraukų albumuose ir galvoje. Turiningos dienos pabigoje, namuose mes ruošiame savo kūnus bei emocijas naujai dienai ir pakrauname save iš naujo.

RITUALS

Ar kada pagalvojote, kad tai vienintelė vieta, kurioje galite jaustis tikruoju savimi? Todėl drąsiai galima teigti, kad namai yra tarsi antroji oda, didelė dalis jūsų. Nemažiau svarbu, kad namai taptų jaukūs juose būti, o laikas juose taptų malonus ir akiai mielas. Kaip dekoruojate namus, daro įtaka tam, kaip juose jaučiatės.

RITUALS

Apsupkite save daiktais, kurie ramina mintis po sunkios dienos, suteikite laimės ir komforto pojūtį sau šioje svarbioje erdvėje, į kurią kasdien grįžtate. 

RITUALS

Po visko, visada turėsite prisiminimus, kas namus daro namais.