Namus įkeitęs Vytautas Mackonis: „Dėl išlikimo kovoju kiekvieną dieną“

Vytautas Mackonis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Vytautas Mackonis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-03-19 11:42
AA

Pandemijos akivaizdoje dažnas lietuvis iš naujo įvertino savo namus. Turėti nuosavą būstą yra labai svarbu, o investuoti į nekilnojamąjį turtą dabar – itin populiaru.

LNK laidoje „KK2 penktadienis“ garsūs lietuviai prisipažino – ne visos investicijos pasiteisina ir kartais virsta tikru galvos skausmu, o namai –  netgi kalėjimu.

Nemaloni istorija nutiko žinomam šokėjui Vytautui Mackoniui. Iš tėvų jis su broliu gavo dovanų beveik 400 kvadratinių metrų namą Vilniuje. Panoręs kurti savo verslą, Vytautas įkeitė savo namą ir paėmė paskolą. „Pradėjau  spalvotojo metalo laužo biznį, kuris pradžioje labai gerai vystėsi,  bet po to įvyko krachas, kuris viską sužlugdė. 

Vytautas Mackonis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Nuostolius patiriu iki šiol ir tikrai jie yra labai dideli, milžiniški, pavadinkime. Už to namo išlikimą aš dabar kiekvieną dieną kovoju. Vyksta įvairūs teismai, įvairios instancijos yra siundomos, kad iš manęs jį atimtų“, – laidoje „KK2 penktadienis“ pasakojo Vytautas.

Šokėjas prisipažino – jis nenuleidžia rankų, kovoja ir nepraranda vilties, kad savo namus išlaikys.

Marius ir Renata Jampolskiai su dukra Vilte / Irmanto Gelūno „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Štai dainininkas Marius Jampolskis, įsigijęs namą užmiestyje ir po 6-erių metų nusprendęs jį parduoti, prarado mažiausiai 25 000 eurų. „Gyventi toli nuo miesto pasirodė neįmanoma vien dėl dukters ir žmonos poreikių“, – sakė Marius, kuriam, ant asfalto užaugusiam, namas kaime buvo didžioji gyvenimo svajonė.

Skaudžia namų praradimo istorija pasidalijo ir menininkė Jurgita Minderytė, jau 11 metų kovojanti dėl savo tėvų namų.  Prabangų butą Vilniaus senamiestyje iš jos tėvų išviliojo aferistai. Sukrėsti namų netekties, tėvai mirė, o Jurgita teismuose kovoja toliau ir jau mato šviesą tunelio gale.

 „KK2 penktadienis“ – jau šį vakarą 19.30 per LNK.