Naomi Campbell atskleidė, ką visuomet daro skrisdama lėktuvu: „Man nesvarbu, ką tuo metu žmonės apie mane galvoja“

Naomi Campbell / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Turbūt nėra nė vieno negirdėjusio Naomi Campbell vardo. 49-erių metų supermodelis, it kometa įsiveržęs į mados pasaulį, kaip reikiant jį supurtė. Juodąja pantera vadinama moteris ant podiumo karaliauja jau daugiau kaip 30 metų – mados pasaulyje ji debiutavo būdama 16-os.

Nenuostabu, kad moters kasdieybėje itin daug skrydžių lėktuvu. Tad šį kartą Naomi pravėrė savo kasdienio gyvenimo duris ir pasidalijo savo skrydžių rutina. Savo „Youtube“ kanale supermodelis patalpino trumpą vaizdo įrašą, kuriame pasakoja, kad švara lėktuve – jai yra svarbiausias dalykas.

Vos įilipusi į lėktuvą N. Campbell užsimauna vienkartines pirštines ir apsiginkluoja dezinfekuojančiomis šlapiomis servetėlėmis. Jos taisyklė paprasta – privaloma nuvalyti visus paviršius, prie kurių skrydžio metu gali tekti prisiliesti.

Naomi Campbell / „Scanpix“ nuotr.

„Valymą atlieku kiekviename lėktuve, nesvarbu, kokiame skrisčiau: privačiame ar įprastame, – vilkėdama „Burberry“ mados namų pižamą ir dezinfekuodama savo vietą vaizdo įraše pasakoja modelis. – Man visiškai nesvarbu, ką žmonės apie tai galvoja, kai mato mane valančią. Kalbame apie mano sveikatą. Be to, tai mane verčia jaustis geriau“.

Tačiau moteris ne tik nuvalo viską šlapiomis servetėmis, bet ir turi specialų apklotą savo kėdei. Kiekvieną savaitę jį Naomi prašo išplauti rankomis viešbutyje, kuriame tuo metu būna apsistojusi.

Naomi Campbell / „Scanpix“ nuotr.

Be viso to, N. Campbell viso skrydžio metu dėvi apsauginę veido kaukę. Tokį pasirinkimą ji aiškina paprastai: „Nesvarbu, kur ir su kuo skirstumėte, visuomet atsiras čiaudėjančių ar kosėjančių žmonių. Todėl privalau apsisaugoti,“ – pasakoja supermodelis.

Nė viena kelionė neapsieina ir be odos priežiūros. Tam moteris visuomet turi pasiruošusi daugybę drėkinančių veido kaukių, kurias naudoja ilgų skrydžių metu.

„Tokia mano skrydžių rutina. Kažkam ji gali pasirodyti nenormali, tačiau man svarbiausia, kaip jaučiuosi aš pati,“ – atviravo Naomi Campbell.

Skaitykite daugiau