Naomi Campbell mylimasis viešai pasidžiaugė: jis taps tėvu!

Naomi Campbell ir Skepta
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Supermodelio Naomi Campbell (48) mylimasis reperis Skepta (35) pasidalijo su gerbėjais džiugia žinia – jis taps tėvu! Naujienas atlikėjas pranešė pasidalydamas vaisiaus 4D echoskopijos nuotrauka.

Nekyla klausimų, kas tėvas – echoskopijos langelyje matyti užrašas „Adenugos kūdikis“. Būtent tokia ir yra tikroji reperio pavardė.

Tuo tarpu kol kas nėra aišku, kas yra netrukus gimsiančio mažylio motina. Apie ją nebuvo užsiminta nė žodžio, tad gerbėjai jau spėlioja: galbūt Naomi laukiasi pirmagimio? Kol kas niekas susiklosčiusios situacijos nekomentuoja.

Apie supermodelio N. Campbell ir už ją 13 metų jaunesnio reperio Skepta romaną kalbos sklido jau senokai. Pora šiuos gandus patvirtino šių metų kovą, kai pasaulį apskriejo britų GQ žurnalo viršelis – jo nuotraukoje buvo matyti visiškai nuogi Naomi ir Skepta. Užrašas ant nuotraukos skelbė: „Gyvenimo kelias, seksas, meilė ir jėga. Kai Naomi sutiko Skeptą“.

Žurnalą Naomi ir Skepta papuošė demonstruodami savo nuogus kūnus. An Lee studijos darytoje nuotraukoje Naomi Cambell plačiai šypsosi, o jos naujas mylimasis aistringai bučiuoja moteriai skruostą.

????

A post shared by Skepta (@skeptagram) on

Skaitykite daugiau