Našlė susilaukė prieš trejus metus mirusio vyro dukters: „Ji – moteriška tėčio versija“

Sian Goodsell, Jasonas Goodsellas ir jų dukra Matilda / „Scanpix“ nuotr.
Sian Goodsell, Jasonas Goodsellas ir jų dukra Matilda / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-08-13 11:23
AA

Sian Goodsell – 34-erių slaugytoja iš Australijos – pagimdė dukrą nuo savo vyro Jasono Goodsello. Tik šioje istorijoje yra viena ypatinga detalė – vaiko tėvas mirė dar prieš trejus metus. Dabar moteris sako, kad „malonu čia turėti jo dalelę“.

Sian Goodsell ir jos mylimasis Jasonas Goodsellas 2017-ųjų vasarį keliavo po Australiją, kai vos į ketvirtą dešimtį įkopusiam vyrui buvo diagnozuotas ketvirtos stadijos žarnyno ir kepenų vėžys.

Pora jau buvo susižadėjusi – Jasonas pasipiršo išrinktajai vaikščiojant paplūdimyje per saulėlydį, likus šešioms dienoms iki šokiruojančios žinios, rašo dailymail.co.uk.

J.Goodsellas dvejus metus kovojo su liga. Deja, 2019-ųjų gegužės 3-iąją – tą pačią dieną, kai pora susituokė – Jasonas mirė. Kitą dieną sutuoktiniai turėjo iškelti šventę.

Jasonas Goodsellas / „Scanpix“ nuotr.

Tiesa, dar prieš pradėdamas gydymą vyras užšaldė savo spermą. Po netekties Sian nutarė pasinaudoti apvaisinimo mėgintuvėlyje (IVF) galimybe ir jai pavyko pastoti.

Dukra Matilda, kuriai dabar šeši mėnesiai, gimė keturiais mėnesiais per anksti ir svėrė vos pusę kilogramo, tad 17 savaičių praleido naujagimių intensyviosios terapijos skyriuje. Tačiau dabar Matilda jau namie ir puikiai auga.

„Norėčiau sakyti, kad ji panaši į mane, bet iš tiesų ji yra moteriška savo tėčio versija. Kasdien jai pasakoju istorijas apie mane ir Jasoną, kalbamės apie tai, koks jis buvo. Ji nusišypso ir atrodo visai kaip jos tėtis. Visada saugau jo atminimą ir namai pilni jo nuotraukų. Ji visada pažins savo tėtį. Būti vieniša mama vargina, bet tai geriausia, ką kada nors padariau, ir jei reiktų, vėl padaryčiau tą patį“, – kalbėjo Sian Goodsell.

Sian Goodsell su dukra Matilda / „Scanpix“ nuotr.

Sian ir Jasonas susipažino 2014 m. per „Tinder“ programėlę.

„Jis buvo toks jaunas, – pasakojo našlė. – Jam buvo atlikta spindulinė terapija, chemoterapija, po to jis buvo operuotas ir jam buvo įdėtas ileostominis maišelis. Visa tai nepadėjo ir jis nusprendė tokį gydymą nutraukti.“

Sian Goodsell, Jasonas Goodsellas / „Scanpix“ nuotr.

Pasakodama apie nėštumą, S.Goodsell teigė, kad iš pradžių viskas klostėsi puikiai, kol neprasidėjo „itin ankstyvas“ gimdymas.

„Maniau, kad jie klysta, – prisiminė ji. – Žinojau, kaip anksti tai buvo, ir nenorėjau, kad tai būtų tiesa, nes kaip slaugytoja suprantu, kaip tai gali būti pavojinga.“

Sian ir Jasono Goodsellų dukra Matilda / „Scanpix“ nuotr.

2022-ųjų gruodžio 26-ąją pagimdžiusi dukrą moteris net negalėjo jos apkabinti, mat mergaitė netrukus buvo perkelta į intensyviosios terapijos skyrių. „Vis dar negalėjau patikėti, kad ji čia“, – pasakojo Sian.

Po trijų savaičių, išsivysčius nekrotizuojančiam enterokolitui (pavojinga uždegiminė žarnyno liga – red. past.), mažylė buvo išvežta į kitą ligoninę. Ją teko operuoti.

Sian ir Jasono Goodsellų dukra Matilda su chirurgu / „Scanpix“ nuotr.

„Buvo sunku neturėti šalia Jasono, neturėti žmogaus, kuris išgyveno tai, ką išgyvenau aš, – sakė Sian. – Galiausiai 2023 m. gegužės 17 d. Matilda buvo išrašyta iš intensyviosios terapijos skyriaus. Buvo jaudinantis ir pribloškiantis jausmas grįžti namo.

Dabar ji sveria tris kilogramus. Ji graži ir laiminga, o man labai patinka būti mama. Visi, su kuriais bendrauju, negali patikėti, kaip gerai jai sekasi po to, kai ji gimė neišnešiota. Manau, kad Jasonas buvo su ja kiekviename žingsnyje ir rūpinosi ja.Tiesiog žinau, kad dėl jo jai taip gerai einasi.“

Sian Goodsell susilaukė mirusio vyro dukters (10 nuotr.)
+4