Natalija Bunkė gavo epizodinį vaidmenį seriale „Rezidentai“

Natalija Bunkė / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Natalija Bunkė / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-08-19 14:40
AA

Antradienio popietę Vilniuje įvyko komiško medicinos serialo „Rezidentai“, kurį netrukus rodys TV3, pristatymas. Jo metu atvertos serialo filmavimo aikštelės durys, efektingai pristatyti herojus įkūnysiantys aktoriai ir parodyta pirmoji serija.

Serialo pristatymas vyko ten pat, kur ir įrengta filmavimo aikštelė – Vilniaus pakraštyje esančioje „Baltijos Amerikos klinikoje“. Pastarosiomis dienomis aktoriai čia praleidžia kur kas daugiau laiko nei namuose. 

Gal todėl ir prisistatė taip įsijautę – persirengę gydytojais netikėtai atskubėjo į klinikos priimamąjį vaidindami, kad skubiai veža gydyti sunkiai sergantį ligonį. Priimamajame jie sukūrė tikrą spektaklį: R.Rudokas įkūnijo negaluojantį ir tapo pagrindiniu šou veikėju, Džiugas Siaurusaitis, Daiva Rudokaitė ir kiti – gydytojus.

TV3 serialo „Rezidentai“ pristatymas (27 nuotr.)
+21

Vaidins ir Natalija Bunkė

Naujame seriale pasirodys patyrusių aktorių tandemas: pagrindinius herojus vaidins Ramūnas Rudokas, Džiugas Siaurusaitis, Andrius Bialobžeskis, Aldona Vilutytė ir kiti.

Žiūrovai pamatys ir kitus pažįstamus veidus. Pavyzdžiui, jau pirmojoje serijoje epizodinį vaidmenį gavo dainininkė Natalija Bunkė: ji suvaidino pacientę, turinčią problemų dėl savo krūtų. 

Serialą kuria prodiuserių kompanija „Videometra“, režisuoja Alvydas Šlepikas. „Bandysime daryti komediją“, – pristatymo svečiams sakė režisierius. 

Naująjį serialą „Rezidentai“ TV3 rodys nuo rugsėjo 1-osios, žiūrovai pamatys septynias jo serijas. Vėliau įvertins ir patys nuspręs, ar nori serialą žiūrėti toliau – jeigu taip, jo kūrimas bus pratęstas. 

Serialo „Rezidentai“ aktoriai / Lukas Balandis / BNS nuotr.