Natalija Bunkė ir Kristina Ivanova pristato naujieną: visos jų paslaptys – mažoje dėžutėje

Natalija Bunkė ir Kristina Ivanova pristato prekinį ženklą „NK seses 2“   / Dariaus Gražio nuotr.
Natalija Bunkė ir Kristina Ivanova pristato prekinį ženklą „NK seses 2“ / Dariaus Gražio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-05-04 12:29
AA

Seserys Natalija ir Kristina pristato naują veiklą, savo kurtas apyrankes pažymėtas nauju prekiniu ženklu „NK seses 2“.

Atėjo laikas įnešti naujų vėjų į mūsų gyvenimus, mes su sese pagaliau radome veiklą kuri mus jungia. Niekam ne paslaptis, kad mūsų kelyje buvo visko: daug juoko, laimės ir meilės, būta ir pykčio, kuris vos nesugriovė tos vienybės. Laikas gydo žaizdas – šis posakis čia puikiai tinka. O kraujo ryšys – pats stipriausias! Meilė artimam žmogui yra galinga planetos jėga, kuri skatina kurti, taip ir gimė „NK seses 2“. Mes kurdamos apyrankes praleidžiame su sese daug daugiau laiko kartu, tai pagrindinė mūsų varomoji jėga", – teigia Natalija.

„Ženklas – mūsų vardų inicialai, o skaičius du, tai mes. Tai mūsų, seserų istorija: visos mūsų paslaptys sudėtos į vieną dėžutę. Juk kai esame kartu, mes viską padauginame iš dviejų, ir tampame galinga jėga, kurios niekas negali sugriauti. Dvigubai daugiau energijos, dvigubai daugiau jėgos. Tas pats ir su apyrankėmis – į jas sudėta visa mūsų meilė, išradingumas, darbas, o keturių skirtingų simbolių apyrankės sukurtos tam, kad sulauktumėte to, ko labiausiai trokštate“, – pasakoja Kristina.

Natalija Bunkė ir Kristina Ivanova pristato prekinį ženklą „NK seses 2“ / Dariaus Gražio nuotr.

Trokštantys sukurti šeimą, turėtų dėvėti apyrankę su medžio simboliu. Vienišiems, ieškantiems meilės skirtas laiko ratas – amžinybės ir vienybės simbolis. Norintys sutvirtinti esamą draugystę turėtų nešioti apyrankę su begalybės ženklu. Na o turintys slaptą svajonę – lotoso žiedo simbolį. Kiekvienas simbolis ant specialaus siūlo veriamas Natalijos ir Kristinos rankomis. Apyrankės yra dviejų spalvų, raudona ir juoda. Kiekvienas žmogus gali pasirinkti apyrankę artimiausia jo gyvenimo būdui. Raudona – gyvenimo jėgos spalva, tai veiksmo, sveikatos ir judėjimo spalva. Juoda – išminties ir sukaupto laiko spalva, o laikas – didžiausia vertybė. Juoda spalva atspindi žmoniją ir bendravimą, keitimąsi informacija.

Pasak Kristinos ir Natalijos, žmogus apyrankę turi nešioti tol, kol siūlas susidėvės, ir nutrūks. „Nutrūkęs siūlas reiškia, kad atėjo laikas išsipildyti jūsų norui, troškimui, ar linkėjimui. Juk apyrankę galima ir dovanoti, ir gauti dovanų. Šios apyrankės – tai įrankis jums ir galimybė susikurti, užtvirtinti savo laimę patiems“, – sako Kristina.

Natalija Bunkė ir Kristina Ivanova ėmėsi naujos veiklos (12 nuotr.)
+6