Natalija Bunkė – apie pasirinkimą tarp OG Version ir Remio Retro bei kaip į sceną lipo be sijono

Natalija Bunkė, OG Version ir Remis Retro / „Perklausų“ ir Teodoro Biliūno/BNS nuotr.
Natalija Bunkė, OG Version ir Remis Retro / „Perklausų“ ir Teodoro Biliūno/BNS nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-11-09 14:03
AA

Viena ryškiausių Lietuvos popmuzikos žvaigždžių Natalija Bunkė renginyje „Perklausos“ atskleidė skandalingą naujieną – pernai naujai prikeltą kūrinį „Panelė verta milijono“ atlikėja iš pradžių planavo įrašinėti ne su Remiu Retro, o su kitu buvusiu grupės „Flying saucer gang“ nariu. Taip pat dainininkė pasakė, ką rinktųsi: ar muzikinę karjerą, ar savo elektroninės parduotuvės verslą.

Trečiadienio vakarą Vilniuje vyko Rolando Mackevičiaus vedamas renginys „Perklausos“, kuriame Natalija Bunkė akustiškai atliko kelis žymiausius savo kūrinius bei papasakojo dar niekam negirdėtų faktų apie savo kūrybą, darbus ir asmenini gyvenimą.

Natalija Bunkė renginyje „Perklausos“

Kokį reperį norėjo rinktis vietoje Remio Retro

Beveik prieš metus su reperiu Remiu Retro įrašytas Natalijos Bunkės kūrinys „Panelė verta milijono“ sulaukė didžiulės sėkmės – daina „Youtube“ platformoje renka jau 11 mln. peržiūrų. Visgi originali „Panelė verta milijono“ daina gimė dar prieš 15 metų. Atlikėja prisimena, kad daina hitu tapo vos ją išleidus.

„Pirmą kartą gyvai šią dainą atlikau Druskininkų miesto šventėje, – prisiminė N.Bunkė. – Per radiją ją jau grodavo, tačiau gyvai tuomet dainavome patį pirmą kartą. Prisimenu, su grupe YVA stovime ant scenos ir pati net negirdžiu savęs dainuojančios, nes minia dainavo taip garsiai... Tada supratau, kad čia bus superhitas.“

Visai neseniai dainininkė nusprendė garsųjį kūrinį prikelti antram gyvenimui – daina pernai naujai nuskambėjo ją įrašius kartu su reperiu Remiu Retro. Tačiau renginio metu atlikėja atskleidė dar niekam negirdėtą faktą – pasirodo, žymiąją dainą N.Bunkė planavo įrašyti su visai kitu garsiu Lietuvos reperiu.

„Turėjau keletą variantų, bet pirmas mano variantas buvo OG Version“, – skandalingą naujieną atskleidė N.Bunkė ir renginyje susirinkusiems paaiškino, kodėl su Dominyku Ježeriu (OG Version) kūrinio įrašyti visgi nepavyko bei kaip jį galiausiai pakeitė Remis Retro.

Natalija Bunkė: iš muzikos nepragyvensi, „Bentley“ automobiliu nevažinėsi

Renginio metu N.Bunkė atskleidė intriguojančių detalių apie tai, kas vyksta jos koncertų užkulisiuose bei prisiminė įvykį, kaip plyšus jos rūbams ant scenos teko lipti be sijono. Taip pat atlikėja pasakė, kokiu žymiu savo kūriniu yra viliojusi vyrus ir samprotavo, kokia Lietuvos aktorė galėtų ją įkūnyti filme.

R.Mackevičiaus paklausta, ką rinktųsi – ar savo elektroninės parduotuvės verslą, ar koncertinę veiklą – N.Bunkė nedvejodama šmaikščiai atsakė: „Vien iš muzikos nelabai pragyvensi, „Bentley“ automobiliu nevažinėsi.“

Natalija Bunkė ir Rolandas Mackevičius renginyje „Perklausos“

Atlikėja neslėpė esanti ir gera vadybininke, ir menininke, todėl žongliruoti profesijomis ir būti visų galų meistre jai yra labai lengva. Be to, N.Bunkė sakė mylinti tai, ką daro.

„Smagu dirbti darbus, kuriuos labai myli. Džiaugiuosi, kad negaliu pasakyti, jog jaučiu nemalonumą eiti į darbą. Taip tikrai nėra ir tuo labai džiaugiuosi“, – kalbėjo dainininkė.

Netrukus didžiausiose šalies arenose prasidės Natalijos Bunkės koncertinis turas „Kosmosas“. Pirmasis koncertas vyks Vilniuje, gruodžio 8 d. Pirmąją Kalėdų dieną, gruodžio 25-ąją, N.Bunkė koncertuos Klaipėdoje, 26 d. – Šiauliuose, 30 d. – Panevėžyje, o vasario 10 d. atlikėja pasirodys Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Natalija Bunkė renginyje „Perklausos“ (112 nuotr.)
+106

Renginys „Perklausos“

„Perklausos“ – tai renginių ciklas, kuriame garsiausi Lietuvos atlikėjai kviečiami atviriems pokalbiams su dainomis. Renginių vedėjas Rolandas Mackevičius kalbina atlikėjus fone skambant jų albumo dainoms, o susirinkusieji kviečiami įsiklausyti į tikrąją kūrinių prasmę.

Geriausias pokalbio su Natalija Bunke akimirkas jau visai netrukus bus galima išvysti renginio įraše, kuris pasirodys internete, o apie būsimus renginius visa naujausia informacija nuolat atnaujinama „Perklausos“ „Facebook“ bei „Instagram“ paskyrose.