Natalija Bunkė: „Laisvalaikiu muzikos neklausau, man patinka būti tyloje“

Natalija Bunkė ir Martynas Vaidotas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Natalija Bunkė ir Martynas Vaidotas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-01-05 17:42
AA

„Žvaigždžių duetų“ scena virto tikru tautų katilu – dalyvių poros tapo japonais, ukrainiečiais, amerikiečiais, armėnais... Natalijos Bunkės ir Martyno Vaidoto duetas scenoje atliko rusišką dainą – dainininkė norėjo prisiminti savo tikrąsias šaknis. Tačiau prisipažįsta, kad tinkamo kūrinio teko ieškoti kone visą naktį, nes pati retai klausosi kitų atlikėjų grojamos muzikos.

Trečiadienį koncertų salėje „Compensa“ vykusiame „Žvaigždžių duetų“ filmavime, projekto dalyviai virto užsieniečiais – stengėsi kuo įtikinamiau suvaidinti kitataučius. Žinoma, pasitaikė ir tikrų patriotų likusių savimi – lietuviais.

Natalija Bunkė ir Martynas Vaidotas iškart žinojo, kokią tautą nori įkūnyti, nes pati dainininkė yra rusė. Pasak jos, ši laida buvo puikus būdas dar kartą prisiminti savo tikrąsias šaknis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Netikėtai pamačiusi dėdę iš Armėnijos Gabrielė Martirosianaitė pravirko scenoje

Muzikinio šou „Žvaigždžių duetai“ filmavimas (77 nuotr.)
+71
Natalija Bunkė ir Martynas Vaidotas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Man net nekilo abejonių, kokią tautą rinktis. Žinojau, kad lietuviai jau buvo pasirinkti, tai pagalvojau, kad reikia prisiminti savo šaknis ir atiduoti duoklę“, – 15min sakė Natalija Bunkė.

Tiesa, dainininkei teko paplušėti, kol rado tinkamą kūrinį.

„Iš pradžių buvome pasirinkę kitą dainą, tačiau paskutinę naktį visiškai nemiegojau, visą laiką naršiau „Youtube“, nes jaučiau, kad visgi ne tą noriu dainuoti. Ir radau neseniai išleistą dainą „Zhit“, kurią dainuoja beveik visi populiariausi rusų atlikėjai.

Kūrinys skirtas taikos temai. Gal tai banaliai skamba, bet kai šiomis dienomis vyksta tokie įvykiai, mes turime mylėti gyvenimą, džiaugtis kiekviena akimirka. Taigi Zvonkus taip pat nemiegojo visą naktį, nes turėjo sutvarkyti muziką“, – juokėsi atlikėja.

Paklausta, ar pati klausosi rusiškos muzikos, atlikėja prisipažino išvis labai retai įsijungianti kitus atlikėjus: „Rusiška muzika man patinka, ją ir atlikti tenka dažnai. Tačiau laisvalaikiu muzikos neklausau. Po koncertų man patinka būti tyloje.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Nataliją Bunkę įskaudino feisbuke be jos sutikimo publikuota sūnaus nuotrauka: „Nemalonu tai matyti“

Kadangi pačios atlikėjos šaknys rusiškos, ji dar tik švęs sentikių Kalėdas sausio 6 dieną: „Kaip tik tą dieną turiu koncertą... Bet vis tiek su visa didele šeima važiuosim pas močiutę, aš trumpam nuvažiuosiu padainuoti ir vėl grįšiu prie stalo. Jau sūnus labai laukia“, – šypsojosi dainininkė.

Pasak jos, sūnui Kristupui itin pasisekė – tiek per katalikų, tiek per sentikių Kalėdas jis gauna dovanų: „Labai džiaugiamės, kad turim dvi tokias šventes.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Kalėdų eglę papuošusi Natalija Bunkė sau linki vidinės ramybės: „Antroji pusė nebūtinai atneša laimę“

Natalijos Bunkės namuose – šventinė atmosfera ir Kalėdų eglė (14 nuotr.)
+8
Natalija Bunkė su „Po Ladies“ 2017-uosius pasitiko Panevėžyje (6 nuotr.)