Natalija Bunkė nebijo susitepti rankų: ryžosi namus susiremontuoti pati

Natalija Bunkė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Natalija Bunkė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-06-04 12:10
AA

Dainininkė Natalija Bunkė (35) ne kartą įrodė savo verslumo galimybes. Jos koncertai kruopščiai suplanuoti keletą mėnesių į priekį. Užsakovai negaili pagirų grupių „Pop Ladies“ bei „Yva“ programoms, o moters kuriamų gėlių puokštės „Home Decor By Natalija Bunkė“ graibstomos glėbiais.

Tačiau garsi dainininkė nusprendė jėgas Išmėginti naujoje veikloje – statybose. O kad sektųsi dar geriau į naują veiklą įtrauks ir grupės „Yva“ koleges – seserį Kristiną Ivanovą bei Godą Alijevą.

Grupės „Yva“merginų fotosesijos akimirka / Mindaugo Butkaus ir Armino Cicėno nuotr.

„Aš jau ne kartą sakiau, kad pati galiu atlikti ne tik moteriškus, bet ir vyriškus darbus. Įkalti vinį į sieną? Be problemų. Nudažyti sienas? Laisvai. Su Edgaru prieš keletą dienų apsilankėme Klaipėdoje, name, kur praleidžiame beveik visą vasarą. Ten dviese perdažėme laiptus, pritaisėme kilimėlius – viskas pavyko tiesiog puikiai, be priekaištų. Pagalvojau, o kodėl neatsinaujinti dar labiau?

Taigi, greitu metu į namų apdailos darbus bus įdarbintos ir Krtistina su Goda, kurios irgi visiems įrodys, kad remonto darbus gali atlikti neprasčiau nei vyrai“, – sako N. Bunkė.

Pasak Kristinos Ivanovos, jai sesers pasiūlymas prisidėti prie remonto darbų nebuvo netikėtas: „Natalija visų galų meistrė. Aš taip pat nebijau išsipurvinti. Greičiausiai mūsų šeimos bruožas – nebijoti darbo. Pati dirbu daug tiek koncertuodama, tiek grožio salone „Kristina“.

Patikėkit – darant makiažą rankos tikrai būna įvairiausių spalvų. Aš manau, kad būsime puiki komanda, pritaikysiu savo estetikos ir kolorito žinias ir atnaujinę namus Klaipėdoje, neabejoju sulauksime ne tik kvietimų koncertuoti su savo naujomis koncertinėmis programomis, bet ir užsakymų sustilizuoti ar patarti interjero klausimais“, – šypsosi K. Ivanova.

Grupės „Yva“merginų fotosesijos akimirka / Mindaugo Butkaus ir Armino Cicėno nuotr.

Merginoms antrina ir trečioji grupės narė Goda Alijeva: „Oi, žinokit, aš jau laukiau, kada Natalija pakvies prisidėti prie jos komandos ir statybose. Visai neseniai turėjome fotosesiją, kur pristatėme naujus mūsų grupės įvaizdžius. Jau tada kalbėjome, kad repeticijomis galėsime užsiimti pajūry, Natalijos namuose, kur sukursime naują terasą. Taigi nušausime du zuikius vienu šūvių.

Parepetuosime gryname ore, šiek tiek padažysime, šiek tiek pakalsime, o vyrai galės mums gaminti gardžius patiekalus ant griliaus. Dar neaišku, kam čia geriau pasiseks.“

Grupės „Yva“ lyderė N. Bunkė atskleidė, kad beveik visą vasarą praleis pajūryje, kur koncertuos, ir mėgausis vasariškais orais, o po koncertų imsis naujinti namus: „Su grupe „Yva“ jau paruošėme naujas programas. Viena jų – solidi, elegantiška, kur skamba latino muzikos ritmai, ši programa tinka visų skoniui.

Kita – šelmiška ir begalo pozityvi, kuri puikiai tiks norintiems pajudėti ir atsiplaiduoti. Mes visada stengiamės būti kuo įvairesnės, todėl vasaros koncertams atsinaujinome ir grupės sceninius kostiumus.

Žinoma išlaikome savitą stilių, esame originalios, todėl ir kostiumų medžiaga yra pagal šių metų tendencijas. Mums visada į pagalbą atskuba tikri profesionalai Mindaugas Butkus ir Arminas Cicėnas, su šia komanda fotosesija trunka vos pusvalandį. Niekada nebūsime nuobodžios, tad visuomet mėgstame įnešti naujų vėjų ir dar labiau stebinti gerbėjus ir organizatorius. Juk svarbiausia šou versle – profesionalumas.“

Grupės „Yva“merginų fotosesija (8 nuotr.)
+2