Natalija Bunkė: „Paklauskite mano buvusių vyrų – aš esu visai nemoteriška“

Natalija Bunkė / Asmeninio albumo nuotr.
Natalija Bunkė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-11-25 11:55
AA

Natalijos Bunkės ir aktoriaus Martyno Vaidoto kelias „Žvaigždžių duetuose“ – tikrai ne rožėmis klotas. Nuo pat pirmos laidos duetas, o ypač garsioji atlikėja sulaukia ypač daug komisijos dėmesio, o daugiausia – jų kritikos.

Daug kam užkliuvo tai, kad scenoje atlikėja vis stengiasi pasirodyti perdėtai agresyvi, o jos praėjusio sekmadienio pasirodymas net buvo pavadintas patyčiomis. Visgi pati N.Bunkė nerodo, kad tokia kritiką jau skaudintų.

„Gyvenime aš būnu visokia. Taip, kaip visas gyvenimas turi įvairių spalvų, taip ir scenoje – lygiai taip pat. Aš tiesiog nebijau būti visokia ir tikrai mus „Žvaigždžių duetuose“ dar pamatysite visokius“, – ramiai kritiką atremia N.Bunkė. Ateinantį sekmadienį ji su partneriu M.Vaidotu iš tiesų pasirinks visiškai kitokį amplua: pora atliks lyrišką ir jautrią dainą „Baltas rytas“, o patys įsikūnys į trapias prisukamos papuošalų dėžutės figūrėles.

Natalija Bunkė ir Martynas Vaidotas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Kol kas šis pasirodymas porai atnešė bene daugiausiai komisijos komplimentų. „Natalija, tavo balsas buvo puikus – būti agresyvia tau netinka“, – atlikėją iškart pagyrė Rūta Ščiogolevaitė. Jai pritarė ir prodiuseris Stano, pasidžiaugęs, kad pagaliau N.Bunkė scenoje nesimaivė. „Tikrai, pagaliau Natalija nebuvo tokia grobuonė – man jūsų pasirodymas labai patiko“, – toks komplimentas iš nuolat atlikėją aršiai kritikuojančios Dovilės Filmanavičiūtės – Miss Sheep visiems tapo tikra staigmena.

Natalija Bunkė ir Martynas Vaidotas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Natalija Bunkė ir Martynas Vaidotas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Kodėl pastaruoju metu N.Bunkę scenoje taip retai išvystame įsikūnijusią į jai tinkantį švelnų, moterišką įvaizdį? „Todėl, kad esu visai nemoteriška“, – netikėtai atsakė pati atlikėja. Jai prieštarauti iškart puolė partneris M. Vaidotas. „O tu paklausk mano buvusių vyrų“, – jam atrėžė N.Bunkė.

Tačiau M. Vaidotas šįkart negailėjo komplimentų savo partnerei. „Buvę vyrai yra tavo buvę vyrai. O kaip tu, pavyzdžiui, elgiesi su manimi – aš labai džiaugiuosi, tu visąlaik labai švelni, visą laiką manimi rūpiniesi, tikrai esi labai moteriška“, – kalbėjo aktorius.

Natalija Bunkė ir Martynas Vaidotas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Nors N.Bunkė ir vėl bandė ginčytis, M.Vaidotas liko prie savo. „Faktas yra tas, kas tu esi labai rūpestinga, labai moteriška, labai švelni, tiktai kažkur tai esi pakavojusi“, – neslėpdamas susižavėjimo savo partnere kalbėjo aktorius. Praėjusį sekmadienį N.Bunkė scenoje virto pasipūtusia tuštute, o M. Vaidotas jos meilės siekiančiu nevykėliu, tačiau už tokį pasirodymą žiūrovai duetą paliko paskutinėje vietoje.

Projekto „Žvaigždžių duetai“ filmavimas (31 nuotr.)
+25