Natalija Bunkė pasidavė tatuiruočių manijai – koją papuošė didžiulis feniksas: „Tai dar ne viskas“

Natalijos Bunkės tatuiruotė / Asmeninio albumo nuotr.
Natalijos Bunkės tatuiruotė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-09-27 15:19
AA

Neseniai magnoliją ant klubo parodžiusi Natalija Bunkė ir toliau stebina įspūdingais piešiniais ant kūno. Dabar ji pademonstravo kone mėnesį tobulintą meistro Raimundo Miškinio, geriau žinomo kaip Raimis Tattoo, darbą. Natalijos kairę šlaunį papuošė su magnolija susiliejęs didžiulis feniksas.

„Ir tai dar tikrai ne viskas“, – šypsosi žinoma dainininkė, grupės „Pop Ladies“ lyderė. Pasak jos, mėnesį kurtas piešinys dar nebaigtas, prie jo dar turėtų atsirasti keli papildomi, jai asmeniškai svarbūs simboliai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Slaptas gerbėjas Nataliją Bunkę nustebino gėlėmis: „Jei prisipažins, pakviesiu kavos. Esu laisva“

Jau dabar ant fenikso uodegos galima įžiūrėti išpieštą penklinę. Joje esančios natos – Natalijai itin brangios melodijos fragmentas. Tiesa, kokia tai daina – neatsileidžia, tačiau patikina, kad asmeniškai kelianti stiprius jausmus.

Natalija Bunkė / Asmeninio albumo nuotr.

„Prie fenikso ateityje dar bus pripieštas laikrodis, kurio rodyklės rodys svarbią datą mano gyvenime. Dar noriu nuleistų grandinių po kaire krūtimi ir angliško užrašo „mergina su spygliais“, – kalbėjo Natalija.

TAIP PAT SKAITYKITE: Natalija Bunkė pirmąkart parodė tatuiruotę – magnoliją ant juosmens ir klubo

Šios, per kelias savaites ant dainininkės kūno iškilusios tatuiruotės – nebe pirmos jai. Natalija mažai kam apie tai garsiai pasakojo, tačiau iki tol turėjo dar porą: prieš dešimt metų intymioje vietoje darytą piešinį ir prieš dvejus metus ant bevardžio piršto išsitatuiruotą mylimo žmogaus vardo raidę, kurią pavertė... širdele.

Natalija Bunkė / Asmeninio albumo nuotr.

Abi jos pirmos tatuiruotės vertos atskiro aprašymo. Mažytės širdies ant piršto organizmas tiesiog nepriėmė ir ji išpūliavusi sunyko, tuo tarpu kadaise pikantiškoje vietoje darytas piešinys padiktavo pastarąjį naują.

„Dabar jau viskas perpiešta. Pradėjau taisyti tą buvusią tatuiruotę – ir, va, rezultatas šiandien. O širdelė kadaise buvo pilna, bet dabar ją perdariau, liko tuščiavidurė“, – pasakojo Natalija.

Natalija Bunkė / Asmeninio albumo nuotr.

Pasak jos, kai pradedi – sunku sustoti, tačiau visos kairės kūno pusės ji nežada išgražinti piešiniu. „Nesitatuiruoju nieko beprasmiško. Vien feniksas man – didelis simbolis. Tai lyg atgimimas. Juk aš pati kaip feniksas, vis prisikeliu iš naujo, vėl leidžiuos, vėl pakylu. Negaliu ilgai užsibūti vienoje vietoje, ir kai manęs kas nors „nebeveža“ – imuosi kažko naujo. O kai imuosi – man sekasi“, – Žmonės.lt kalbėjo ji.

Pasak Natalijos, visos jos tatuiruotės jungiasi viena su kita. Pilvas, liemuo, dabar šlaunis – viskas. „Įdomu tai, kad visas jas darau ant kairės kūno pusės. Ir pati nežinau kodėl, nesąmoningai. O dabar kai segėsiu minisijoną – matysis uodega“, – juokėsi dainininkė.

Natalijos Bunkės tatuiruotės (6 nuotr.)