Natalija Bunkė pirmąkart atvėrė naujų namų Palangoje duris: pasakė, kas statybose – sunkiausia

Natalijos Bunkės namai Palangoje / LNK nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

„Čia turime 40 kvadratų, tačiau į juos telpa visas mūsų būstas. Man pavyko taip suprojektuoti, kad čia yra du miegamieji, svetainė ir virtuvė. Tai yra neįtikėtina, bet patikėkit, tai – įmanoma...“, – šį pirmadienio vakarą gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakoja Natalija Bunkė.

Tai pirmas kartas, kai 38-erių dainininkė ir nuomonės formuotoja Natalija Bunkė atveria duris į naujus, dar dažais kvepiančius savo namus Kunigiškėse. Trijų kambarių apartamentuose, nesiekiančiuose net pusšimčio kvadratinių metrų telpa, rodos, viskas, ko reikia jaukiam šeimyniniam poilsiui: ne tik du miegamieji, virtuvė, svetainė, tačiau ir valgomasis keturiems asmenims. Vidiniame jaukaus namuko kieme Natalija su vyru įsirengė ir erdvią terasą jaukioms popietėms su grilio patiekalais ar vakarams draugų kompanijoje.

Panašaus tipo, tik kiek didesnio, neįrengto būsto kaina šiuo metu siekia 125 tūkstančius eurų. Paklausta, kiek teko pakloti už įrengimą, turint omenyje tai, kad pastaruoju metu rasti patikimus meistrus, gerai ir kokybiškai dirbančius statybininkus, misija neįmanoma, Natalija sako, kad suskaičiuoti tiksliai nėra lengva. „Manau, kad sunkiai“, – paklausta, ar tilpo į 50 tūkstančių eurų, prisipažįsta Natalija.

Natalijos Bunkės namai Palangoje / LNK nuotr.

Ruošdama kavą Natalija sako visada norėjusi nuosavų namų. Šiuos dainininkė kūrė sau, kad vasaromis, kuomet daugelis koncertų vyksta pajūryje ir aplinkiniuose miestuose, nereiktų naktimis ar paryčiais rizikuoti bei vykti į Vilnių ar nuomotis kambarį viešbutyje. Beje, tai ne vieninteliai namai pajūryje, kuriuos ji įsigijo. Natalija sako iš tiesų turinti du, kaip pajuokauja, nuosavus takus į jūrą, tik kitas, kur kas įdomesnis projektas, dar neįrengtas.

Yra toks posakis – kvailas mokosi iš savų, o protingas – iš svetimų klaidų. Todėl ne tik su sekėjais, tačiau ir su žurnalistais atvirauti nevengianti Natalija mielai pasidalins klaidomis, kurių, net nepaisant solidžios būstų kūrimo patirties, išvengti nepavyko, bei patarimais, kokios gudrybės kuriant nuosavus namus padės sutaupyti solidžią sumą.

„Nuo... Iki...“ – pirmadieniais, 20 val. per LNK.

Natalijos Bunkės namai Palangoje (8 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau