Natalija Bunkė pristatė savo žaviąsias scenos partneres Diletą ir Eglę

Iš kairės: N.Bunkė, D.Meškaitė, E.Čepaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkė Natalija Bunkė (27 m.) koncertuoja nebe viena – jai scenoje kompaniją palaiko dvi žavios vokalistės Eglė Čepaitė (23 m.) ir Dileta Meškaitė (20 m.). Koncertuose „gyvai“ dainuoti nesibaiminanti trijulė po pirmųjų pasirodymų sulaukė puikių atsiliepimų.

„Ir studijuojame, ir dainuojame. Esame gražios ir protingos“, – paprašytos prisistatyti nesikuklino merginos.

Muzikos pasaulyje – ne naujokės

E.Čepaitė ir D.Meškaitė – dvi geros draugės, kartu besinuomojančios butą. Prieš pradėdamos darbuotis su Natalija, vokalistės kurį laiką dainavo grupėje „Diamonds“.

D.Meškaitė – Muzikos ir teatro akademijoje džiazo vokalą bei Vilniaus verslo teisės akademijoje finansų teisę ir mokesčių administravimą studijuojanti vilnietė. Dileta privačiai dainuoti mokėsi pas Česlovą Gabalį ir Povilą Meškėlą. Atlikėja yra ne kartą dalyvavusi tarptautiniuose konkursuose bei savo laimę išbandžiusi Didžiosios Britanijos projekte „X Faktorius“.

Iš Elektrėnų kilusi E.Čepaitė yra baigusi viešojo administravimo studijas Mykolo Romerio universitete. Šiuo metu Eglė mokosi tarptautinio verslo Vilniaus universitete bei dirba reklamos projektų koordinatore.

„Studijuoju, dainuoju, dar galvoju užsirašyti į šokius“, – patikino veiklos nestokojanti mergina.

Eglė aštuonerius metus muzikos mokykloje mokėsi chorinio dainavimo; yra dainavusi su tokiais atlikėjais kaip Povilas Meškėla, Merūnas, Daina Bilevičiūtė.

Natalija – griežta ir reikli

Nors N.Bunkė su merginomis pažįstama tik dvi savaites, kol kas trijulei viskas sekasi puikiai.

Natalija – labai griežta, reikli, bet kartu ir gera draugė.

„Esame dar nedaug pažįstamos, tai kol kas viskas labai smagu, labai faina kartu dirbti. Natalija – labai griežta, reikli, bet kartu gera draugė“, – apie darbą su Natalija Bunke atsiliepė  D.Meškaitė.

N.Bunkė teigė, kad merginos turi savo nuomonę, todėl joms visoms kartais tenka pasiginčyti dėl repertuaro ar panašių dalykų.

„Natūralu – aš turiu savo požiūrį, bet nebūtinai jis yra teisingas“, – šypsojosi N.Bunkė.

Natalija teigė šiuo metu Eglę ir Diletą mokanti makiažo paslapčių.

„Kaip buvo juokinga, kai mes prieš koncertą tris valandas skyrėme makiažui – mokėmės, kaip dažytis, nes tai yra be galo svarbu. Sakiau joms: „Merginos, pasiimkite teptukus, prie veidrodžio ir brėžkite liniją“, – juokėsi atlikėja.

Repeticijos – Natalijos namuose

Šiuo metu N.Bunkė su naujosiomis scenos partnerėmis intensyviai repetuoja savo ir sutuoktinio N.Bunkaus namuose.

„Dažnai repetavome šias dvi savaites, tai nuolat žadindavome vaiką“, – apie sūnaus Kristupo bemieges dienas ir naktis sakė Natalija.

D.Meškaitė ir E.Čepaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Pasak N.Bunkės, dainingasis trejetukas jau patyrė scenos krikštą, ir jis buvo visai sėkmingas – po praėjusį savaitgalį įvykusių dviejų koncertų atlikėjos sulaukė ne vieno komplimento.

„Kartu labai gerai skambame. Buvo labai smagu, kai vieną kūrinį sudainavome be muzikos ir žiūrovai iš nuostabos plojo, rankas bučiavo. Po koncerto daug kas sakė: „Kaip gražiai skamba!“ Po Trakuose vykusio koncerto klausytojai gyrė, kad merginos – drąsios, o mūsų trio – labai perspektyvus“, – patikino Natalija.

N.Bunkės teigimu, merginoms dar sunku įprasti prie pasikeitusio gyvenimo ritmo.

„Merginoms dar labai keista, nes, pavyzdžiui, šiandiena yra suplanuota valandomis. Diena praėjo ir štai viskas apsivertė aukštyn kojomis. Nauji potyriai“, – šypsojosi atlikėja.

Nors kol kas Natalija ir jos vokalistės scenoje prisistato vardais ir pavardėmis, tačiau neatmetama, kad ateityje trijulė turės bendrą pavadinimą. „Kol kas nežinome, laikas parodys“, – sakė N.Bunkė.

Skaitykite daugiau