Natalija Bunkė scenoje surengta švente siekia susitaikymo: „Net pirmąsias skyrybas atšvenčiau“

Natalija ir Deivydas Zvonkai / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ateinantį sekmadienį legendinio muzikinio projekto dalyviai išlikimo vakaro laukia neramiai: tiek komisijos, tiek ir žiūrovų nuomonė ima dažnai keistis, ir kiekvienas balsų skaičiavimas atneša vis naujus siurprizus. Dėl to poros verčiasi per galvą, norėdamos nustebinti originalumu ir padaryti įspūdį.

Ypatingą pasirodymą šiam sekmadieniui parengė ir viena iš ryškiausių projekto porų – aktorius Martynas Vaidotas ir Natalija Bunkė.

„Mes nusprendėme susitaikyti su komisija. Na, kažkaip, draugaukim gi gražiai“, – taip savo pasirodymo idėją aiškino N.Bunkė. Jų sumanymas tikrai paliko įspūdį: dainuodami legendinę grupės „Studija“ „Dainą draugams“, projekto dalyviai surengė tikrą puotą ant komisijos stalo, ant kurio ne tik serviravo mišraines bei kitas vaišes, bet net ir šoko.

Natalija Bunkė ir Martynas Vaidotas / LNK nuotr.

Nei vienas iš komisijos narių prieš filmavimą apie tokią dueto idėją nieko nežinojo. „Tiesiog pažiūrėjome į temą lengvai, neužsispazmavome, ir nutarėme surengti tikrą, gerą mūsų tėvų laikų balių“, – kalbėjo M. Vaidotas. „Juk visas šventes reikia švęsti“, – pridūrė jis.

„Žinoma! Aš net pirmas savo skyrybas švenčiau. Su vyru išgėrėm butelį šampano“, – jam pritarė ir N.Bunkė.

„Ta prasme, buvusiu vyru, su kuriuo ką tik išsiskyrei?“ – pasitikslino priblokštas atlikėjos scenos partneris. „Taip! Grįžome iš teismo, atsidarėme butelį šampano, ir sakom vienas kitam – na, būkim sveiki“, – atviravo N.Bunkė, omenyje turėdama savo skyrybas su prodiuseriu Deivydu Zvonkumi.

TAIP PAT SKAITYKITE: Skiriasi garsi pramogų pasaulio pora – Deivydas ir Natalija Zvonkai

Natalija Bunkė ir Martynas Vaidotas / LNK nuotr.

„Ir va, gražiai draugaujame iki šiol. Ir su jumis, žiūrovai, mes vis tiek draugausime – nepaisant to, ar mes liksime projekte, ar iškrisime“, – optimizmą demonstravo atlikėja. Kol kas dueto pozicijos rezultatų lentelėje keičiasi sulig kiekvienu balsavimu: N.Bunkė ir M.Vaidotas jau yra gavę ir aukščiausių įvertinimų, ir pabuvoję pačiame rezultatų lentelės dugne.

Natalija Bunkė ir Martynas Vaidotas / LNK nuotr.
Skaitykite daugiau