Natalija Bunkė: „Situacija beviltiška, nes policija negali sulaikyti asmens ilgiau nei 3 val.“

Natalija Bunkė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Natalija Bunkė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-06-19 10:49
AA

Nuo buvusio širdies draugo Vilmanto Dilio sekmadienio rytą nukentėjusi dainininkė Natalija Bunkė nusprendė kreiptis į buvusį vidaus reikalų ministrą Saulių Skvernelį.

Socialiniame tinkle ji pasidalino žinute, kurioje stebėjosi policijos darbu. Po to, kai sekmadienio rytą į jos namus Klaipėdoje įsilaužė ir kieme užkūręs laužą sudegino jos asmeninius daiktus V.Dilys buvo sulaikytas policijos trims valandoms.

Pasak N.Bunkės, tai per trumpas laiko tarpas, o paleistas iš areštinės „toks žmogus norės tik dar labiau siautėti“.

Dainininkė socialinėje erdvėje pasidalino įrašu, kuriame kreipiasi į buvusį vidaus reikalų ministrą Saulių Skvernelį.

Pasak N.Bunkės, labai svarbu apie tokius dalykus kalbėti garsiai, todėl ji ragina visas panašiose situacijose atsidūrusias moteris netylėti. „Man labai gaila, kad jį sulaikė tik trim valandom. Jis tuoj vėl grįš ir vėl siautės“, – Žmonės.lt sakė ji.

Saulius Skvernelis sureagavo į Natalijos Bunkės prašymą. Socialiniame tinkle jis paviešino įrašą, kuriam atsakė į atlikėjos sekmadienio rytą išsakytą kreipimąsi dėl policijos darbo.

TAIP PAT SKAITYKITE: Saulius Skvernelis atsakė į Natalijos Bunkės prašymą: „Smurtas nėra vien socialiai pažeidžiamų šeimų bėda“

N.Bunkė su V.Diliu skirtis galutinai nusprendė prieš kelias dienas. Pasak jos, pagrindinė tokio sprendimo priežastis – alkoholis.

Sekmadienį V.Dilys buvo sulaikytas apie 7 val ryto. Policijos komisariate jis praleido 3 val. Vyras buvo apklaustas ir paleistas. Jam už viešosios tvarkos sutrikdymą buvo surašytas administracinės teisės pažeidimo protokolas. Komisariate nustatytas ir V.Dilio girtumo laipsnis – 1,21 prom. alkoholio.

TAIP PAT SKAITYKITE: Natalija Bunkė išgyveno košmarą: į namus įsibrovęs girtas Vilmantas Dilys ėmė deginti jos daiktus