Natalija Bunkė, Tadas Rimgaila ir Erika Vitulskienė nusifilmavo naujos laidos „Šokiai ant ledo“ anonse

Natalija Bunkė ir Tadas Rimgaila / Laidos anonso stop kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Tikriausiai nėra Lietuvoje žvaigždės, puantais netrynusios TV šokių projektų parketo. Ant jo sukosi dainininkai, aktoriai, manekenės, modeliai, komikai ir sportininkai. Tačiau kiek jų pačiūžomis skriejo ledu? LNK televizijoje pasirodysiančio projekto „Šokiai ant ledo“ anonse nusifilmavę Natalija Bunkė, Tadas Rimgaila bei Erika Vitulskienė tikina, kad išmėginti savo jėgas apsiavus pačiūžas – tikrai verta.

Portalui Žmonės.lt susisiekus su televizijos atstovu spaudai Gediminu Malaškevičiumi šis patikino, kad  „Šokius ant ledo“ panoro išmėginti ne viena šalies žinoma persona.

„Laida eteryje pasirodys jau netrukus. Vos pradėjus ją kurti sulaukėme gausaus žinomų žmonių susidomėjimo. Tiesa, kas projekte dalyvaus, atskleisti dar negalime. Pasakysiu tik tiek, kad dalyvaus keliolika porų, o jas sudarys vienas žinomas žmogus ir vienas dailiojo čiuožimo profesionalas“, – tikino G.Malaškevičius.

Laidą „Šokiai ant ledo“ kuria žinomo prodiuserio Lauryno Šeškaus kompanija „TV Play“. Pasirodžiusiame laidos anonse trys pramogų pasaulio atstovai – dainininkė Natalija Bunkė, šokėjas Tadas Rimgaila ir operos solisto Merūno Vitulskio žmona, vadybininkė Erika Vitulskienė – porina, kad reikia ryžti apsiauti pačiūžas.

Tiesa, laidos prodiuseriai portalą Žmonės.lt patikino, kad nusifilmavę pramogų pasaulio atstovai nebūtinai dalyvaus laidoje. Tiek dalyviai, tiek jų poros kol kas – derybų ir laiko klausimas.

Dainininkė Natalija Bunkė, savo ruožtu, laidos anonse kalba itin užtirintai: „Šokiai ant ledo? Vau! Gražu, sportiška, seksualu... Hm. Ir aš tai padarysiu“, – laidos anonse tikina dainininkė.

O dabar mažiau kalbų, daugiau vaizdų. Jūsų dėmesiui – laidos „Šokiai ant ledo“ darbinis anonsas:

Skaitykite daugiau