Natalija Bunkė už viešosios tvarkos trikdymą per mergvakarį sulaukė 2 eurų baudos

Natalija Bunkė ir Katažina Zvonkuvienė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Natalija Bunkė ir Katažina Zvonkuvienė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-07-15 17:22
AA

Praėjusią savaitę plačiai nuskambėjusiame atlikėjos Liepos Mondeikaitės mergvakaryje neapsieita ir be policijos. Antai vakarėlio viešniai Natalijai Bunkei už viešosios tvarkos trikdymą surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas ir skirta bauda. Tiesa, šioji labiau kelia šypseną nei gąsdina – siekia vos du eurus.

Būrys merginų, kurių gretose – ir „Pop Ladies“ narės N.Bunkė ir Katažina Zvonkuvienė, šėlo visą dieną – žirgais jodinėjo, ginklais šaudė, kartingais važinėjo. 

Apie L.Mondeikaitės mergvakarį skaitykite čia. 

Viską vainikavo audringas vakarėlis baržoje prie Baltojo tilto, kur merginas linksmino grupė „Žentai“. 

Liepos Mondeikaitės mergvakaris prie Baltojo tilto (27 nuotr.)
+21

Tiesa, būtent čia, prie tilto, mergvakario dalyvės ir susidūrė su nemalonumais – su policijos pareigūnais teko pabendrauti Natalijai Bunkei, kuriai už viešosios tvarkos drumstimą buvo surašytas administracinės teisės protokolas ir skirta bauda – du eurai. 

Žmonės.lt pakalbinta Natalija juokėsi, tačiau savo kaltę pripažino. „Taip, esame kaltos, visos labai gailimės, bet jei galėtume, dar pakartotume“, – sakė ji.

Atlikėja sako puikiai suprantanti, kad pažeidė viešąją tvarką, todėl bauda jos nenustebino.

„Muziką tikrai leidome garsiai. Garsas buvo didelis. Mes prisišvartavome apie 23.30 val., todėl natūralu, kad plaukiant upe skambėjo visas miestas“, – pasakojo Natalija.

Pasak jos, policija į įvykio vietą atvyko iškart, ten surašė protokolą, todėl apie baudą ji jau žinojo mergvakario vakarą. Paskirtą simbolinę dviejų eurų baudą ji sumokėjo trečiadienį.

„Ta suma juokinga, tačiau tokios taisyklės. Baudą teko mokėti man, nes buvau organizatorė, aš prisiėmiau atsakomybę. Kadangi pažeidimų iki šiol neturėjau, bauda buvo simbolinė. Už pakartotinį viešosios tvarkos pažeidimą kitą kartą tektų mokėti apie 100 eurų. O dabar su merginomis net juokėmės, sakėme, reiks įtraukti tuos 2 eurus į šventės sąmatą“, – Žmonės.lt kalbėjo Natalija.

Natalijai Bunkei skirta bauda / Asmeninio albumo nuotr.
Liepos Mondeikaitės mergvakaris (34 nuotr.)
+28