Natalija Janičkina – apie pasikeitusį gyvenimą Kipre, dukrą ir skausmingą Peterio tėvų istoriją

Peteris Leontiades'as ir Natalija Janičkina Kipre / Jūratės Ražkovskytės nuotrauka
Peteris Leontiades'as ir Natalija Janičkina Kipre / Jūratės Ražkovskytės nuotrauka
Jūratė Ražkovskytė
Šaltinis: Žmonės
2024-04-06 15:23
AA

Saulėtas ir net ankstyvą pavasarį vasariškai šiltas Kipras vis labiau vilioja lietuvius. Jau ne vienus metus ten gyvenanti kino ir televizijos aktorė Natalija JANIČKINA (35) tikina, kad būtent pavasarį ar vėlyvą rudenį – geriausias laikas keliauti ir jį pažinti. O jiedviem su vyru operatoriumi, videoprodiuseriu Peteriu LEONTIADES’U (42) ir vos kelių mėnesių dukryte Zoe ši sala tapo tikrais namais.

Šiauliuose augusios, Vilniuje aktorinį meistriškumą studijavusios Natalijos gyvenime Kipras atsirado prieš daugiau nei dešimt metų – studijuojant reikėjo pinigų, todėl mergina išvyko dirbti padavėja į vieną populiariausių Kipro kurortų Pafosą.

„Pastaruoju metu Pafosas suklestėjo: daug namų, pastatų renovuojama, kyla modernūs, prabangūs viešbučiai. Seniau gyvenimas ten tekėjo daug ramiau ir lėčiau. Jautėsi, kad žmonės atvažiuoja ilsėtis, kai išeina į pensiją... Toks tarsi pensionas. Man trūko veiksmo“, – juokiasi prisiminusi.

Visai kitaip sako pasijutusi, kai persikėlė į kitą kurortinį Kipro miestą – Limasolį. Čia viskas sekėsi – susirado gerą darbą, sutiko Peterį. 2021-ųjų lapkritį, po ketverių metų draugystės