Natalijos Bunkės ir sūnaus Kristupo debiutas „Žalgirio“ arenoje: „Jam uždainavus susikaupė ašaros“

Natalija Bunkė su sūnumi Kristupu koncerte „Vienybės jėga“ / Eriko Ovčarenko nuotr.
Natalija Bunkė su sūnumi Kristupu koncerte „Vienybės jėga“ / Eriko Ovčarenko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-04-30 09:00
AA

Kauno „Žalgirio“ arenoje vykęs paramos Ukrainai koncertas „Vienybės jėga“ subūrė ryškiausias Lietuvos scenos žvaigždes. Jo metu pirmą kartą pasirodė naujas duetas – dainininkė Natalija Bunkė ir jos dešimtmetis sūnus Kristupas. Legendinę Eurikos Masytės „Laisvę“ uždainavusi mama ir sūnus sujaudino visą areną. Portalui Žmonės.lt N.Bunkė pasakoja, kad pasirodymo metu užplūdusias emocijas sunku nupasakoti, tačiau ji tikra – jų nepamirš dar ilgai.

Koncertą „Vienybės jėga“ dainininkė Natalija Bunkė ir jos sūnus Kristupas Bunkus įsimins visam gyvenimui – čia jiedu pirmąkart prieš tūkstantinę auditoriją uždainavo kartu. N.Bunkė portalui Žmonės.lt pasakoja, kad anksčiau duetu su sūnumi nedainavo, o ir muzikinius gebėjimus berniukas jai pademonstravo gana neseniai – per praėjusias Kalėdas.

„Mano koncerto metu jis pagrojo. Ten, be abejo, buvo mažiau žmonių nei „Žalgirio arenoje“, – šypsosi Natalija ir priduria, kad pirmą kartą dainuojantį sūnų išgirdo prieš savaitę. – Viskas įvyko lygiai taip pat. Per garso repeticiją prieš koncertą jis pasakė, kad gali su manimi padainuoti. Leidau ir paklausiau, kokią dainą norėtų dainuoti. Jis pasirinko „Laisvę“. Sakau: „Gerai, pabandyk“. Jį išgirdusi net pati nustebau, kad mano vaikas taip dainuoja.“

Natalija Bunkė su sūnumi Kristupu koncerte „Vienybės jėga“ / Eriko Ovčarenko nuotr.

Tiesa, Kristupas muzikos pasaulyje nėra naujokas: berniukas lankosi bene visuose mamos koncertuose, o pas dainininkę ir pianino mokytoją Dianą Dargienę mokosi groti instrumentu ir kartas nuo karto – dainuoti.

Praėjusią savaitę išryškėjęs sūnaus talentas pasėjo idėją – pasirodyti Ukrainos paramos koncerte „Vienybės jėga“. 

„Žinojau, kad vyks toks renginys, tad paskambinau Arūnui Valinskui ir pasakiau, kad norime su Kristupu jame padainuoti“, – portalui Žmonės.lt pasakoja Natalija.

Į areną susirinkę tūkstančiai žmonių tapo mamo ir sūnaus debiuto liudininkais. Moteris tikina – pasirodymo metu aplankęs jausmas buvo nepakartojamas.

„Nerealu. Kristupui uždainavus, žmonės ėmė ploti ir, į viršų iškėlę telefonus, padarė švieselių jūrą. Mane, kaip mamą, tuomet apėmė tokios stiprios emocijos, net ašaros susikaupė akyse“, – jautrų momentą nupasakoja N.Bunkė.

Galingus jausmus kėlė ir pasirinkta daina – Eurikos Masytės „Laisvė“ bei kilni renginio misija – už koncerto bilietus gautos lėšos bus skirtos kovotojams už Ukrainos nepriklausomybę.

„Ši daina – tarsi antras Lietuvos himnas ir žmonės ją puikiai moka. Visa tai buvo taip jautru ir gera, tad nulipus nuo scenos emocijos dar ilgai nepaleido. Na, o Kristupui tėra dešimt metų, tad aš įsivaizduoju, kas darosi jo širdyje“, – įsimintina patirtimi dalijasi dainininkė. 

Vis tik, anot Natalijos, iki pasirodymo „Žalgirio“ arenoje teko daug paplušėti: Kristupas repetavo tiek su vokalo mokytoja, tiek su mama. Jiedu „Laisvę“ dainuodavo visur, kur tik galėdavo – ir namie, ir važiuodami automobiliu.

Natalija Bunkė su sūnumi Kristupu koncerte „Vienybės jėga“ / Eriko Ovčarenko nuotr.

Paklausus, ar sūnus neplanuoja sekti jos pėdomis, N.Bunkė sako, kad aiškaus plano kol kas nėra – juk mažamečių norai labai greitai keičiasi.

„Tokio amžiaus vaikai turi pačių įvairiausių norų. Pavyzdžiui, Kristupas norėjo būti youtuberiu, dabar – reperiu. Vis dėlto gyvenimas pats sudėlioja taip, kaip reikia“, – svarsto pašnekovė.

Ji priduria, kad nors muzikanto duona yra labai sunki, gyvenimo būdas – dinamiškas ir savo vaikui ji linki daugiau stabilumo, kartu tiki, kad muzikos sūnus neapleis.

„Mano mama man visada sakydavo, kad dainavimas – nerimta, tačiau matome, kaip viskas išaugo. Reikia daryti tai, ką liepia širdis. Esu labai laiminga, kad dirbu tokį darbą, nes niekada nesijaučiu dirbanti. Tai – didžiulis mano pomėgis, man gera matyti klausytojus, jų palaikymą ir girdėti, kaip jie dainuoja kartu. Galimybė mėgautis savo veikla yra didžiulė dovana“, – kalbėdama su Žmonės.lt šypsosi Natalija Bunkė. 

Ukrainos kovotojų paramos koncertas „Vienybės jėga“ Kauno „Žalgirio arenoje“ (142 nuotr.)
+136