Naują aktorės Jessicos Biel įvaizdį įvertino vyras Justinas Timberlake‘as

Aktorė Jessica Biel / Scanpix nuotr.
Aktorė Jessica Biel / Scanpix nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-02-11 13:02
AA

Vasario 7 dieną JAV aktorė Jessica Biel (35) Holivude vykusioje konferencijoje, skirtoje palaikyti judėjimus #Time‘sUp, #Metoo ir pokalbius, kuriems reikia daug drąsos ir ryžto, pasirodė pakeitusi šukuoseną.

Naujoji J. Biel plaukų spalva iš karto pakerėjo jos vyrą Justiną Timberlake‘ą: „Mano mylimoji atrodo nuostabiai“. Štai taip socialinėje erdvėje komplimentus žarstė dainininkas, šiais metais tapęs pagrindiniu muzikantu finalinėse amerikietiškojo futbolo čempionato rungtynės „Super Bowl“.

Savo šukuoseną Jessica Biel patikėjo ilgamečiam jos plaukų stilistui Adirui Abergeliui, o spalvą rinko ir ja rūpinosi Tracey Cunningham. J. Biel taip pat šiek tiek patrumpino kirpčiukus. Tai ji padarė gerokai prieš atvykdama į Los Andžele vykusią konferenciją. Naujausiame vyro vaizdo klipe „Montana“ ji parodė, kaip atrodė prieš ir po.

Beje, šiais metais JAV po savo pasirodymo „Super Bowl“ rungtynėse sulaukė nemažai kritikos. Ką tik išleistas Justino albumas „Man of the Woods“ laikomas vienu silpniausių per visą jo karjerą, todėl „Super Bowl“ ilgosios pertraukos pasirodymas turėjo reabilituoti J.Timberlake'ą. Vis dėlto „Washington Post“ J.Timberlake'o šou vertina negailestingai ir tikina, kad atlikėjas susimovė.

Jessica Biel ir Justinas Timberlake'as (17 nuotr.)
+11