Naują dainą apie meilę įrašiusi Liepa Norkevičienė: „Meilė užklumpa netikėčiausiose vietose“

Liepa Norkevičienė / Laimos Kavaliauskaitės nuotr.
Liepa Norkevičienė / Laimos Kavaliauskaitės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-06-13 11:38
AA

Jau visai netrukus, birželio 25 dieną, TV3 televizijos eterį užkariaus naujas lietuvių serialas „Kam ta meilė?“.

Serialo kūrėjai žiūrovams pažada ne tik intriguosiančias istorijas, romantika apgaubtus vakarus, bet ir iš galvos nedingstančią vasarišką melodiją – pristatyta specialiai serialui „Kam ta meilė?“ sukurta daina, kurią įrašė atlikėja Liepa Norkevičienė.

Jau greitai startuosiantis komiškų situacijų ir romantikos kupinas serialas „Kam ta meilė?“ pasakos apie dvi visiškai skirtingas seseris, jų meilės paieškas ir kovą su perdėtu mamos noru sutvarkyti jų gyvenimą. Romantika apgaubs ne tik televizijos žiūrovus, bet ir melomanų širdis – pristatyta specialiai serialui sukurta daina, kurią sukūrė muzikos prodiuseris Stano, o atlieka žinoma dainininkė Liepa Norkevičienė.

„Ar tai bus vasaros topas, nežinau, bet labai tikiuosi. Daina labai linksma, labai vasariška ir bent jau man ji labai patinka. Pradėjome su Stano kartu ją dėlioti, kurti melodiją, viskas po truputį dėliojosi ir tada supratau, kad tikrai bus puiki daina. Tikiuosi, kad ji tiks ne tik serialui, bet patiks ir žmonėms“, – įspūdžiais dalinosi L. Norkevičienė.

Vasarišku ritmu skambančioje dainoje slypi meilės paieškos ir užklumpančios problemos. Tačiau pati dainos atlikėja teigia, kad dažnai meilės gyvenime ieškoti net nereikia. „Meilė yra tokia, kad gali užklupti bet kur, bet kada, pasiruošus ar ne. Kaip ir dainoje sakoma, tiesiog turi būti visada jai pasiruošęs. Juk meilė dažniausiai ir užklumpa netikėčiausiose vietose, dėl to reikia būti atvira širdimi, priimti naujus iššūkius ir naujas meiles“, – kalbėjo dainininkė.

Ir seriale, ir dainoje iškeliamas klausimas sudėtingas net patiems aktoriams, L. Norkevičienė įsitikinusi – žmogus be meilės tiesiog negali gyventi. „Meilė man yra pagrindinis variklis, kuris duoda postūmį daryti gerus dalykus ir suteikia gerą nuotaiką. Be meilės negalėčiau gyventi, man ji yra būtina. Tiek mylėti, tiek jausti, kad myli mane. Mylintis ir mylimas žmogus gali padaryti tikrai labai daug gerų dalykų. Manau, kiekvienam žmogui ji yra labai svarbi ir būtina, įsimylėję žmonės daro stebuklingiausius dalykus gyvenime“, – svajingai kalbėjo L. Norkevičienė.

Neseniai iš atostogų su vyru grįžusi dainininkė pasidalino ir sėkmingų santykių bei tvirtos abipusės meilės receptu. „Turbūt svarbiausia – pagarba vienas kitam, nuoširdus bendravimas, nuoširdus ryšys. Kai nuoširdžiai gerbi žmogų, mylį jį ir stengiesi dėl jo, tada ir pavyksta tą meilę išsaugoti. Reikia stengtis vienam dėl kito, negali užmigti, turi nuolat meilę pakurstyti, kad ji liepsnotų. Taigi, nuoširdumas, pagarba ir pasitikėjimas yra pagrindiniai dalykai, kurie stiprina meilę ir leidžia jai liepsnoti“, – teigė dainininkė.

Naują atlikėjos dainą serialui „Kam ta meilė?“ ir netrukus pasirodysiančio serialo kadrus galite išvysti čia:

Naujas lietuvių serialas „Kam ta meilė?“ pasirodys visai netrukus, birželio 25-tąją. Intrigų, komiškų situacijų ir romantikos kupiname seriale persipins tėvų ir vaikų santykiai, draugystė bei meilės paieškos. Serialo centre – dvi visiškai skirtingos seserys, kurių gyvenimus desperatiškai stengsis sutvarkyti mama. Pagrindinius serialo herojus įkūnys televizijos žiūrovų pamilti aktoriai bei kylančios jaunos ir talentingos žvaigždės – Ramūnas Rudokas, Asta Baukutė, Andrius Paulavičius, Skaistė Anusevičiūtė, Žiedūnė Mardosaitė.