Naują dainą „Earth“ pristatantys „Sisters On Wire“ ragina susimąstyti apie savo planetą

„Sisters On Wire“ / Grupės archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Sisters On Wire“ trijulė savo gerbėjams parengė malonią staigmeną: po sėkmingo pasirodymo muzikos mainų festivalio „Vilnius Music Week“ programoje indie rokeriai pristato naują dainą – dienos šviesą išvydo dar negirdėtas jų kūrinys „Earth“.

Kone prieš trejus metus parašyta daina ilgą laiką dulkėjo asmeniniuose muzikantų archyvuose, kol, kaip patys juokiasi, galiausiai pribrendo skambėti ne tik jų pačių ausinėse.

„Earth“ – dar vienas singlas iš būsimo, 2016 metų balandį pasirodysiančio „Sisters On Wire“ naujo minialbumo. Šiuo kūriniu grupė ragina klausytojus susimąstyti apie gyvybę Žemėje, jos gyventojus.

„Kartais sunku suprasti, kaip planeta, kurioje yra tiek daug chaoso, kaip ji vis dar gali būti gyva, kaip ji dar sukasi? Ši daina – apie tikrus, gerus, nuoširdžius žmones. Apie tai, kaip jie barstydami aukso dulkes įkvepia kitus nepasiduoti ir pozityviai žvelgti į daugelį mus supančių dalykų“, – mintimis dalijosi grupės lyderis Olegas.

Jis neslepia kūrinį iš naujo atradęs po tragiškų kruvino lapkričio 13-osios penktadienio įvykių Paryžiuje. Ir nors „Earth“ muzika ir tekstas buvo parašyti gerokai ankščiau, daina po kasdien pasaulyje griaudėjančių teroristinių išpuolių grupės nariams įgavo naują prasmę, suskambo naujai.

Skaitykite daugiau