Naują dainą pristatantis D.Vaitiekūnas – apie dalykus, kuriuos darydami per pirštus negausime

Dominykas Vaitiekūnas / Pauliaus Butkaus nuotr.
Dominykas Vaitiekūnas / Pauliaus Butkaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-01-20 16:15
AA

Aktorius ir dainininkas Dominykas Vaitiekūnas (33) garsėja savo neįprastu požiūriu į gan sudėtingus dalykus. Šiandien drauge su projektu „Sapiens Music“ ir portalu Žmonės.lt jis pristato dainą, į kurią sudėjo daug asmeninių gyvenimo detalių. Kūrinys „Galima“ – tarsi priminimas šiame draudimų kupiname laikotarpyje, kad visgi dar yra dalykų, kuriuos padarę per pirštus negausime.

D.Vaitiekūnas pasakoja, kad daina „Galima“ buvo pradėta rašyti praėjusių metų birželį, kai jis vykdė kūrybinį eksperimentą ir dešimt dienų iš eilės tiesiog rašė tekstus per daug nesitikėdamas kažkokio ypatingo rezultato.

„Vieną dieną, sėdėdamas ant palangės savo studijoje ir stebėdamas senamiestį, parašiau dainos „Galima“ tekstą. Ji – dedikacija šiam žodžiui, nes apie tai, kaip visko negalima esu gyvenime pakankamai prisiklausęs.

„Galima“ – kūrinys, apipintas asmeninių aplinkybių. Tekstą pritaikiau Rolando Venckio (Innomine) sukurtam muzikiniam skečui, nes tuo metu mes kaip tik pradėjome dirbti prie naujo mano albumo, kuris vis dar kuriamas.

Ši daina – pirmoji iš būsimo kūrinių rinkinio, kuri išleidžiama į viešumą. Jai jau sukurta ir albuminė versija, bet šiandien, atsižvelgdamas į aplinkybes, pristatau skaidrią, gitara padailintą versiją“, – Žmonės.lt pasakoja Dominykas.

Dominykas Vaitiekūnas / Pauliaus Butkaus nuotr.

Parodoksalu, jog daina pasirodo tokiu metu, kai draudimų aplink mus netrūksta. Tiesa, Dominykas šypteli, kad klausytojai  vis dėl to ras ir tokių dalykų, kuriuos visgi dar galima padaryti.

„Sapiens Music“ projekte pasirodžiusią dainą aktorius išleidžia ir kaip singlą.

„Dainos vizualui panaudojau Gintaro Staučės darytą žydro dangaus nuotrauką. Jame matyti praskrendantis lėktuvas. Tikiu, kad greitai mums bus galima ne tik spoksoti į tą dangų, bet ir juo skrieti, būti laisvais“, – sako jis.

Dominykas Vaitiekūnas / Pauliaus Butkaus nuotr.

Kadangi „Sapiens Music“ projekto pagrindinė mintis – apnuoginti atlikėjų sielą, Dominykas prisipažįsta – filmuotis iš taip arti, kai nėra už ko pasislėpti – tikras iššūkis.

„Nepaisant to, jį priėmiau su didžiuliu entuziazmu. Buvo įdomu save suvaldyti, nes esu linkęs kūno kalba daug pasakyti per pasirodymus. Čia lieka tik dainos tekstas, tavo akys ir tu negali per daug judėti, nes išeisi iš fokuso. Įdomi patirtis, manau, susikoncentravau į kūrinio esmę. Daina mane patį labai jaudina. Ir nors tai buvo didžiulis profesinis iššūkis, bet  kartu ir malonumas dirbti bei patikrinti savo įgūdžius“, – sako pašnekovas.

Dominykas Vaitiekūnas / Pauliaus Butkaus nuotr.

Žinutė, paliekama vaizdo klipo gale – dviprasmiška.  Dominykui asmeniškai ji yra apie situacijas asmeniniuose santykiuose, kada yra du pasirinkimai – leisti jausmams rutuliotis ir žiūrėti, kas išeis, pasidalyti atsakomybe, kartais net ją perleisti kitai pusei arba palikti tą situaciją, viską paleisti taip ir neišsprendus problemų.

„Visada galima pasirinkti, net jei kartais iš pirmo karto atrodo, jog negalima. Noriu paraginti niekad nenukabinti nosies“, – teigia Dominykas ir kviečia pasiklausyti kūrinio, kurį rasite ir „Spotify“.

Dominykas Vaitiekūnas „Sapiens Music“ projekte (9 nuotr.)
+3