Naują dainą pristatantis „Pikaso“ narys Valdas: „Seniai svajojau niekam nepataikauti“

Valdas Kabutavičius
Šaltinis: Žmonės
AA

„Seniai svajojau parašyti dainą nepataikaudamas kitiems ir išlikdamas sąžiningas sau“, – taip vaikinų grupės „Pikaso“ narys Valdas Kabutavičius apibūdina savo naują kūrybos dainą „Kažkada“.

Muzikos ir pramogų pasaulyje daugiau nei dešimt metų besisukantis atlikėjas pasakoja, kad kuriant šią dainą mintyse įsivaizdavo jam ypač magišką laiką – rugpjūtį.

Man šis mėnuo asocijuojasi su vaikyste ir kiemo draugais, su paauglyste ir pirmomis meilėmis, kurioms ne visuomet išdrįsdavau prisipažinti apie savo jausmus. Ir galų gale, rugpjūtis man yra apie ramybę, kada viskas aplink sulėtėja“, – pasakoja V. Kabutavičius.

Valdas neslepia, kad kūrybinis dainų procesas neretai ilgai užtrunka ir yra sudėtingas, tačiau daina „Kažkada“ gimė neįtikėtinai greitai ir paprastai.

Valdas Kabutavičius

„Atrodo, pirmo prisėdimo prie gitaros metu gimė žodžiai ir melodija, antrasis prisėdimas jau buvo studijoje. Viskas įvyko taip greitai todėl, kad iš anksto girdėjau ir mačiau kūrinio spalvas, tiksliai žinojau, ko noriu“, – džiaugiasi atlikėjas ir priduria, kad šiuo metu įgyvendina vieną didžiausių savo svajonių – įsirenginėja įrašų studiją, todėl atėjus rudeniui nusimato daug produktyvaus laiko joje ir daug naujų kūrinių.

„Jau dabar esu parašęs tiek dainų, kad drąsiai gautųsi albumas. Ko trūksta – tai techninio darbo studijoje. Kadangi nemažai kuriu ir kitiems atlikėjams, dažnai save nustumdavau į paskutinę vietą. Visgi, dabar turėdamas studiją žadu išnaudoti kiekvieną laisvą minutę“, – kūrybiniais ateities planais dalinasi Valdas ir linki savo klausytojams gražios vasaros, kažką įsimylėti ir negalvoti, kad vasara jau baigiasi!

Skaitykite daugiau