Naują dainą pristatantys grupės „Pikaso“ nariai prabilo apie slaptus santykius

„Pikaso“ / Harizma nuotr.
„Pikaso“ / Harizma nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-10-21 13:55
AA

Vaikinų grupė „Pikaso“, po itin sėkmingo singlo su atlikėja Irūna „Padovanok“, kuris „Youtube“ kanale sulaukė daugiau nei 1,8 mln. peržiūrų, pristato dar vieną visiškai naują ir intriguojančią dainą „Nesam šventuoliai“.

Kaip ir sufleruoja kūrinio pavadinimas, daina pasakoja apie tai, kas paprastai yra slepiama nuo visuomenės, apie santykius, kurie nėra viešinami.

„Visi žinome, kad yra vyrai ir yra jų meilužės. Šis faktas, nors ir egzistuoja, tačiau yra gerai slepiamas. Mes dainuojame apie tai, nes tai taip pat yra meilė moteriai, nors ir slapta, visuomenėje nepriimtina. Šiame kūrinyje vyras ir moteris kartu praleidžia naktį, kuri jiems abiems yra labai svarbi“, – šypsojosi „Pikaso“ vyrukai.

Vaikinai tikino esantys be galo patenkinti dainos rezultatu ir tikisi, jog gerbėjai taip pat neliks nusivylę. Tai kūrinys, kuris įdomus ne tik muzikine prasme, bet ir išreiškiantis stiprią emociją tekstu. „Pikaso“ nariai mano, jog daina klausytojams sukels norą išklausyti ją iki galo, nes savyje slepia keletą netradicinių sprendimų.

Kartu su intriguojančia daina, „Pikaso“ taip pat pristato ir naujausią savo fotosesiją, kuri gimė ypatingoje vietoje.

„Daugelis pamatę fotosesijos rezultatus pamanė, jog ji vyko ne Lietuvoje. Sunku suprasti, kas tai per vieta, bet jos neatskleisime – nenorime, kad šią vietą užplūstų prašalaičiai. Pasakysime tik tiek, kad ši vieta kartais vadinama lietuviškąja Nevada“, – juokėsi grupės nariai.

Už galimybę įgyvendinti fotosesijos idėją „Pikaso“ nariai dėkoja UAB „Vakarų verslo projektai". Grupės fotosesiją jau ne pirmą kartą sukuria ir įamžina stiliaus ir fotografijos projektas - HARIZMA. Fotosesijos koncepciją, idėją ir stilių vaikinams kūrė stilistė Edita Nyork, o fotografė Ana Rosso užfiksavo išskirtinę grupės „Pikaso“ fotosesiją.

„Pikaso“ / Harizma nuotr.