Naują dainą „Your Eyes“ pristatanti „Sisters On Wire“ ruošiasi koncertiniam turui

„Sisters On Wire“ / Aleksey Stepashkin nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Energingųjų indie atlikėjų „Sisters On Wire“ vasariška nuotaika neapleidžia net tuomet, kai lauke spaudžia lengvas minusas. Lapkričio viduryje jie nusprendė pradžiuginti gerbėjus šilta dovana – nauja, vasariškus prisiminimus ir pozityvias emocijas keliančia daina „Your Eyes“.

„Ją sukūrėme vasarą, gamtoje, kai dar buvo šilta ir buvo galima maudytis. Priešingai nei daugelį dainų, įrašėme ją ne studijoje, o prie ežero – visa tai labai jaučiasi klausant kūrinį“, – pasakojo „Sisters On Wire“ narys Olegas.

„Your Eyes“ grupei tapo simboline – ši daina užbaigė jų naują, lapkričio 18-ąją pasirodysiantį dainų albumą „Never Turn The Lights Off“. Tokią žodžių eilutę galima išgirsti ir dainos tekste.

„Ieškojome kūrinio, kuris padėtų tašką ir tiktų užbaigti albumą, galiausiai gimė „Your Eyes“. Daina patiks daugeliui, lengva, net kiek vėjuota – jos ypač smagu klausytis važiuojant automobiliu. Ir taip manome ne tik mes, visi, kurie jau spėjo išgirsti kūrinį, prasitarė, kad jis puikiai skamba kelionėse“, – patikino Olegas.

Tarp dešimties naujų dainų bus ir viena papildoma – puikiai žinoma ir daugelio jau spėta pamėgti „Roads“. „Iki šios daina nebuvo išleista, žmonės ją mėgsta, todėl ji bus kaip bonusas prie mūsų naujų kūrinių“, – šyptelėjo grupės atstovas.

Į „Never Turn The Lights Off“ patekusias dainas „Sisters On Wire“ jau spėjo pristatyti „Opus Ore“ studijoje, kurioje įrašė ir nufilmavo savo valandos gyvo garso pasirodymą.

„Nors filmavomės jau ne pirmą kartą, buvo ir jaudulio, rankos drebėjo. Tačiau teigiamos emocijos atpirko viską, įgavome patirties prieš laukiantį koncertinį turą“, – sakė Olegas.

O į gastroles leistis teks jau visai netrukus. Naujo albumo pristatymo dienos proga, lapkričio 18-ąją, rokeriai su nauja programa startuos Kauno klube „Orixo“, lapkričio 19 dieną – Klaipėdos „Kaštone“, lapkričio 25-ąją jų laukia koncertas Panevėžio „Tauros lofte“, lapkričio 26-ąją – Šiaulių „Blic“ bare.

Skaitykite daugiau