Nauja era kosmetikos rinkoje: šventinio vakaro metu pristatyta išskirtinė naujiena odos jaunystei

Vakaro viešnios / Gretos Skaraitienės nuotr.
Vakaro viešnios / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Reklama
2023-03-22 16:21
AA

Kovo 21 d. „Bokšto skvero“ koplyčioje vyko prancūziškos kosmetikos gamintojos „Institut Esthederm Paris“ renginys, kurio metu pristatyta išskirtinė pasaulinė „ESTHEDERM“ naujiena odos jaunystei išsaugoti.

Renginio metu mokslininkė dr.Elodie Valin iš Prancūzijos pristatė „ESTHEDERM“ inovaciją – naujos kartos kosmetikos priemonę, kuri pasiūlė novatorišką priėjimą prie odos senėjimo procesų suvaldymo.

Renginio metu vyko nuotolinis interviu su mikrobiologijos ir genetikos profesoriumi Miroslavu Radmanu, kuris 40 metų savo darbo paskyrė su senėjimu susijusių ligų, tokių kaip Alzheimeris ir Parkinsonas, priežasties nustatymui ir prevencijai.

Ilgo mokslinio darbo metu buvo įrodyta, kad ilgaamžiškumo paslaptis slypi ne genetikoje, kaip manyta iki šiol, o proteome, t.y. baltymų visumoje. „ESTHEDERM“ mokslininkai sukūrė pirmą ir vienintelį kosmetikos produktą, kuris apsaugo odos proteomą.

„Bokšto skvero“ koplyčioje vyko prancūziškos kosmetikos pristatymas / Gretos Skaraitienės nuotr.

Tai – nauja era kosmetikos rinkoje. Pažangusis serumas AGE PROTEOM yra pirmasis produktas, veikiantis į pamatinę odos senėjimo priežastį ir apsaugantis odos proteomą nuo pažeidimų. Dėl novatoriškos formulės šis naujos kartos serumas veikia į visus senėjimo ženklus: raukšlės, stangrumas, odos atspalvio vientisumas, švytėjimas, tankis.

Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad naudojant pažangųjį serumą AGE PROTEOM kasdien ryte ir vakare oda sensta net dvigubai lėčiau. O rezultatai yra pastebimi ir ilgam. Daugiau informacijos apie produktą galima sužinoti čia.

Naujienomis domėjosi žinomi šalies veidai, gydytojai dermatologai ir grožio srities profesionalai bei ištikimiausi „ESTHEDERM“ draugai.

„Bokšto skvero“ koplyčioje vyko prancūziškos kosmetikos pristatymas (79 nuotr.)
+73