Nauja Jazzu tatuiruotė – duoklė dvasios gyvūnui ir moteriškumui

Justė Arlauskaitė-Jazzu / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Justė Arlauskaitė-Jazzu / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-02-02 12:51
AA

Jau kurį laiką tiek „X Faktoriaus“ transliacijose, tiek kitur viešumoje aptarinėjami ne tik muzikiniai atlikėjos Justės Arlauskaitės-Jazzu pokyčiai, bet ir naujausia tatuiruotė. TV6 laidos „Nakties TOP“ vedėjų ant M.A.M.A apdovanojimų raudonojo kilimo pakalbinta Jazzu atskleidė tatuiruotės prasmę.

M.A.M.A apdovanojimuose nemažai dėmesio sulaukė drauge su Jazzu pasirodęs jos prodiuseris Anthony Marshall iš Didžiosios Britanijos. TV6 laidos „Nakties TOP“ vedėjams prodiuseris pasakojo apie darbą su viena populiariausių Lietuvos atlikėjų ir net jai prognozavo tarptautinę karjerą.

„Svarbiausia, kad ji išreikštų save, kad jai būtų smagu, kad pasitikėtų savimi. Ji nuostabi atlikėja ir mums dirbti su ja buvo nuostabi patirtis“, – kalbėjo Anthony. Jo kolega gyrė Jazzu artikuliaciją ir teigė, jog ji jau dabar skamba europietiškai, todėl tikrai rastų vietą Jungtinės Karalystės rinkoje.

Justė Arlauskaitė-Jazzu / Eimanto Genio nuotr.

Pati Justė tikino, kad darbas su naujuoju prodiuseriu yra visiškai kitokia patirtis, o Anthony atskleidė daug dalykų, kurių ji pati apie save nežinojo: „Įrašinėju savo svajonių solinį albumą, kuris man atrodo bus bomba net man pačiai. Tai didelė nauja pradžia man. Aš tikiuosi, kad tai bus dar viena graži istorija pasaulio mastu jau. Nauji žmonės atneša naujų patirčių ir jausmų. Su tokio lygio žmonėmis dar nesu dirbusi gyvenime“, – džiaugėsi Jazzu.

Naują muzikinės karjeros etapą Jazzu pažymėjo ir nauju ženklu ant kūno. Nors jos teigimu, tatuiruotė gana asmeniška, šiek tiek detalių apie jos prasmę dainininkė vis dėlto atskleidė. „Čia yra šiek tiek ir paslapties, bet vilkas yra mano dvasios gyvūnas ir aš tą žinau, tiesiog. O dar čia yra moters kūnas ir daug tokių asmeniškų dalykų, bet kartu ir stipriai išreikštas moteriškumas. Aš esu be galo dėkinga, kad esu šitam pasauly ir kad esu būtent tokia. Dar galima matyti įsčių ir balso apsaugas, nes tai vėlgi simbolizuoja moteriškumą ir mano instrumentą, dėl ko aš gyvenu ir kodėl aš iš viso galiu ne tik egzistuoti, bet džiaugtis gyvenimu ir patirti jį visom spalvom. Tai tokios reikšmės, kurias galiu atskleisti, o daugiau tegul lieka paslapty“.

Sekmadienį laidoje „Nakties TOP“ – dar daugiau istorijų iš muzikos apdovanojimų M.A.M.A: kada ant M.A.M.A scenos ketina lipti Natalija Bunkė ir kaip pergales švenčia Monika Pundziūtė-Monique, kai jos niekas nemato ir nefilmuoja? Kokius 2018 metus savo gerbėjams planuoja Donatas Montvydas? Sužinokite jau šį sekmadienį, 22.30 val. laidoje „Nakties TOP“ per TV6.

„Nakties TOP“ – sekmadieniais 22.30 val. per TV6.