Naują kūrinį išleidusi grupė „Okata“ sveikina Estiją su Nepriklausomybės diena

„OKATA“ / Tykuma Photography nuotr.
„OKATA“ / Tykuma Photography nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-02-24 08:44
AA

Estijos Nepriklausomybės dienos proga grupė „Okata“ pristato kūrinį „Luust Sormus“. Tai šiuolaikiška estų liaudies dainos interpretacija. Kolektyvas savo kūryboje jungia folklorą su beatbox bei elektroninės muzikos garsais.

„Po antrojo albumo „Šiaurum Vėju“ sulaukėme daugybės puikių atsiliepimų, tad sėkmingai tęsiame eksperimentus su įvairių šalių liaudies dainoms“ – pasakojo grupė „Okata“ savo repertuare turinti ne tik lietuvių, bet ir prancūzų, albanų, švedų, latvių folkloro kūrinių.

„Nuo šiandien ir estų“ – džiaugiasi atlikėjai, sveikindami kaimynus su svarbia švente.

Grupė „Okata“ (5 nuotr.)
+2

„Labai pasiilgome kelionių, draugystės. Šiuo kūriniu norime nusiųsti linkėjimus Estijai bei prisiminti Baltijos šalių vienybę, kuri visais laikais buvo stipri ir aktuali. Šiuo sudėtingu laikotarpiu renkamės saugiausią būdą keliauti per muziką bei turime unikalią galimybę kurti Baltijos kelią dainomis“, – mintimis dalinasi atlikėjai.

Šiais metais tai jau antra grupės „Okata“ muzikinė premjera. Sausio pradžioje buvo pristatyta daina „Pūtė Vėjas“, kuriai vaizdo klipą sukūrė režisierius Saulius Baradinskas kartu su „Sapiens Music“ komanda.

Visas „Okata“ naujienas sužinokite sekant atlikėjus grupės socialinių tinklų paskyrose.