Naują kūrinį pristatantis Tadas Juodsnukis: „Gal tai geriausia mano daina?“

Tadas Juodsnukis / Asmeninio albumo nuotr.
Tadas Juodsnukis / Asmeninio albumo nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-12-01 10:21
AA

Produktyvumu pastaraisiais mėnesiais spėjęs pagarsėti Tadas pristato jau trečią dainą iš naujos koncertinės programos, kurią rengia drauge su profesionaliomis šokėjomis. Naujai dainai nufilmuotas ir šilumą spinduliuojantis vaizdo klipas. „Tik tau“ pavadintas kūrinys savyje slepia gerą ir jaukią emociją.

„Keista, bet net man pačiam jos klausant viduje gimsta puikus jausmas. Gal tai geriausia mano daina?“ – svarsto Tadas.

Dainininkas įsitikinęs: tamsiausiu metų laiku, kai šviesos ir šilumos ypač stinga, muzika gali kompensuoti šį trūkumą. „Pykit, nepykit, bet savo muzika dabar noriu nešti tik teigiamas emocijas. Prisibambėję esame kaip reikiant, todėl bent trumpam įsipilkit kavos, arbatos ir atsipūskit! Daina tikrai padės tai padaryti, įdėjau daug jausmų!“ – siūlo jis.

Tadas – „Tik tau“:

Nors „Tik tau“ pagal savo tekstą ir nėra kalėdinė, tačiau jausmas, kuris apima klausantis, išties šventinis.

„Kai filmavausi ir ją dainavau, galvojau apie artėjančias Kalėdas. Apie tai, kaip pagaliau galėsime aplankyti savo artimuosius, susėsti prie stalo, džiaugtis mažais paprastais dalykais, gauti su meile supakuotų dovanų“, – sako jis.

Tadas Juodsnukis / Stop kadras nuotr.

Dainininkas pasakoja, kad tamsiojo metų laiko jis, kaip ir dauguma žmonių, nemėgsta, tačiau rado būdą, kaip greitai pasibaigiančioje dienoje pamatyti grožį.

„Gyvenu devintame aukšte ir pro mano langus labai gražiai matosi miestas. Tiesa sakant, dieną – nieko ypatingo, tiesiog naujas gyvenamasis rajonas, tačiau vakare, kai žmonės grįžta iš darbų ir daugiabučiuose žiebiasi langai, viskas pasikeičia. Sėdžiu ant palangės ir stebiu, kaip miestas tampa viena didele Kalėdų girlianda, klausausi mėgiamos muzikos ir pagaunu save mąstant, kad gyvenimas – gražus“, – sako jis.