Nauja „Sisters On Wire“ daina tapo „Starkaus ir Radzevičiaus kelionių“ laidos garso takeliu

„Sisters On Wire“ / Grupės archyvo nuotr.
„Sisters On Wire“ / Grupės archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-10-08 08:19
AA

Sparčiai populiarėjančios grupės „Sisters On Wire“ nariai džiaugiasi nauju darbo vaisiumi – jų kūrinys „Roads“ tapo televizijos žiūrovų pamėgtos laidos „Starkaus ir Radzevičiaus kelionės“ garso takeliu.

Apie Martyno Starkaus ir Vytaro Radzevičiaus nuotykius po pasaulį pasakojančioje laidoje nuo šiol skambės nauja grupės daina. „Sisters On Wire“ prisijungė prie solidžios prieš tai garso takelius laidai kūrusios muzikantų komandos – iki tol čia skambėjo Marijono Mikutavičiaus, Andriaus Mamontovo, Sauliaus Prūsaičio ir grupės „Biplan“ kūriniai.

„Labai džiaugiamės tapę įdomaus projekto dalimi. Sulaukę pasiūlymo kurti dainą specialiai šiai laidai – nedvejodami sutikome“, – džiaugėsi „Sisters On Wire“ lyderis Olegas.

Iš pat pradžių grupė naujam laidos garso takeliui buvo sugalvojusi keturias dainos versijas, tačiau galiausiai daug nesvarstę išsirinko vieną – kūrinys „Roads“ kelionių laidai tinko labiausiai.

„Daina gimė labai natūraliai. Kartais tenka po dešimt kartų perrašyti žodžius, norisi vis ką nors patobulinti, pataisyti. O kuriant „Roads“ viskas išsirutuliojo savaime. Atrodo, kad žodžiai patys sugulė į savo vietas ir tiesiog sulipo su muzika“, – sakė „Sisters On Wire“ lyderis Olegas.

Žodžius „Roads“, kaip ir kitoms grupės dainoms, kūrė gitaristas Filipas Gusevas. Jis – puikiai žinomas tekstų autorius, parašęs ne vieną anglišką dainą vietinėms grupėms ir atlikėjams.

„Sisters On Wire“ / Ryčio Šeškaičio nuotr.

„Dainą taikėme prie laidos formato. Ji – apie kelionę, tačiau kiek kitokią, nestandartinę: ne po didmiesčius, ne po kalnus ar neatrastas šalis ir vietas, o po vidinį pasaulį. Kiekvienas žmogus gyvenime turi praeiti tam tikrą kelią, kad atrastų save. Šis kūrinys būtent apie tai“, – kalbėjo Olegas.

Žinantiems „Sisters on Wire“ kūrybą, nestandartiškai kūrinyje skamba ir muzika. „Roads“ – mažiau indie ir popskambesio, čia didesnis dėmesys skiriamas kantri stiliui. 

Naują dainą grupė kol kas įtraukė tik į vieną savo koncertą Vilniuje. Ir nors muzikantai kūrinį vadina netipiniu grupės stiliui, jie jau spėjo sulaukti daugybės teigiamų įvertinimų ir gerbėjų komplimentų.

„Sisters On Wire“ / Ryčio Šeškaičio nuotr.

„Tai nėra standartinė grupės daina, bet mums patiems dėl to tik įdomiau. Kurti garso takelį televizijos laidai buvo tikras iššūkis. Šiandien džiaugiamės nauja patirtimi ir pavykusiu rezultatu“, – sakė Olegas.

Neseniai debiutinį mini albumą išleidusi grupė jau dirba prie naujo, pilno, albumo, kuris dienos šviesą turėtų išvysti 2016 metais. Ar grupės gerbėjai sulauks „Roads“ singlo? Kol kas veikiausiai ne. Grupė bent artimiausiu metu nesvarsto ir apie naują vaizdo klipą, pasak jų – tai tiesiog atskiras, originalus projektas.

2014 metais susikūrusi „Sisters On Wire“ jau spėjo sulaukti malonaus kritikų dėmesio. Visi trijulės nariai – scenoje nebe naujokai ir žino, kaip turi skambėti kokybiška muzika. Šiandien jie įkvėpimo semiasi iš tokių scenos grandų kaip „Coldplay“ ir „U2“ ar „Foo Fighters“. Dar vasarą koncertinę veiką po festivalius ir muzikinius klubus pradėjusi grupė neketina sustoti ir jau planuoja artimiausius savo pasirodymus.

„Sisters On Wire“ / Ryčio Šeškaičio nuotr.