Naują video pristatanti G.Vilkickytė apie S.Baradinsko unikalumą: „Vos įžengus į studiją, mane dramatiškai išvarė“

Saulius Baradinskas ir Gabrielė Vilkickytė / Pauliaus Butkaus nuotr.
Saulius Baradinskas ir Gabrielė Vilkickytė / Pauliaus Butkaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-04-01 13:01
AA

„Sapiens Music“ projekte, kurį su savo komanda rengia režisierius Saulius Baradinskas, šį ketvirtadienį pasirodo atlikėja Gabrielė Vilkickytė. Savo daina ir emocijomis po naujo klipo filmavimo ji dalijasi su portalu Žmonės.lt ir visus kviečia išgirsti jos muziką.

„Daina, kurią pristatau, gimė per penkiolika minučių. Net pavydu tai prisiminus. Viskas taip greitai įvyko tikriausiai dėl to, jog žinojau, ką noriu pasakyti“, – pasakoja Gabrielė.

Ji teigia seniai norėjusi kūrinio, kuris greta „budėtų“, kai ir pačiai atlikėjai būna sunku – lyg koks brangus žmogus šalia.

„Deja, bet išleidus jos aranžuotę prieš keletą metų, nebuvau patenkinta – nedrįsau prieštarauti prodiuseriui, trūko pasitikėjimo savo nuomone. Šiemet ryžausi dainą perleisti antrąkart. Dabar esu visiškai įsimylėjusi šitą kūrinį ir jam skambant esu sušokus ne vieną šokį karantino buityje“, – šypsosi Gabrielė.

Gabrielė Vilkickytė / Pauliaus Butkaus nuotr.

Kaip ir kiekvienas atlikėjas savo vaizdo klipo gale, G.Vilkickytė siunčia žinutę jos dainos klausytojams.

„Noriu visus pakviesti pokalbiui. Pati esu linkusi į radikalų atvirumą ir žinau, kad jis stipriai prisideda prie mano vidinės laisvės ir lengvumo dūšioje. Neįsivaizduoju, kaip galėčiau eiti per dienas, jei viską kaupčiau savyje. Atvirumas man yra toks savaime suprantamas dalykas. Galbūt dėl to, kad mačiau daug destruktyvaus užsisklendimo pavyzdžių aplink ir žinodavau, kad niekuo negaliu padėti.

Jei kitas žmogus pats neprabils, pats neleis sau pradėti sveikti, mano tikėjimas juo vargu, ar ką pakeis. Nuoširdžiai linkiu kiekvienam išpakuoti savo emocijas, dalytis liūdesiu perpus. Mano didžiausia pergalė gyvenime – kai ryžausi atverti savo žaizdą. Pokytis – skaudu, bet rami širdis man – saldžiausia palaima“, – sako ji.

Gabrielė Vilkickytė / Pauliaus Butkaus nuotr.

Kalbėdama apie „Sapiens Music“ konceptą, Gabrielė išduoda, jog režisierius Saulius Baradinskas ją „užprogramavo“ geram rezultatui.

„Gražiai sujaukė jausmus, akcentavo žvilgsnio svarbą ir paliko ramybėje. Kai kelias minutes dainavau į juodą kameros objektyvą, kažkurią akimirką pradėjo atrodyti, jog duriu sau pačiai į dar neišspręstas vidines tuštumas. Supratau, kodėl kai kurie atlikėjai ankstesniuose video verkdavo, juokdavosi. Viską padarėme iš pirmo dublio. Atrodė, kad per dešimt minučių. Tiesa, nenustebčiau, jei iš tikrųjų truko valandą, bet buvo taip smagu – laikas mažiausiai rūpėjo – striksėjau ir nekantravau pamatyti savo intensyvų veido raumenų darbą ekrane“, – kalba Gabrielė.

Tiesa, atlikėjai teko ir susipažinti su režisieriaus S.Baradinsko unikalumu bei atsidavimu savo darbui.

Saulius Baradinskas ir Gabrielė Vilkickytė / Pauliaus Butkaus nuotr.

„Vos įžengus į filmavimo studiją, Saulius mane dramatiškai iš jos išvarė, nes dar nebuvo atsigavęs po ankstesnio atlikėjo. Gali galvoti, kad turiu įsižeisti ar pasijusti nelaukta, bet man kaip tik toks elgesys sužadino smalsumą. Iškart supratau, kad jis kiekvieną atlikėją priima itin asmeniškai, konvejeris čia nesisuka. Paradoksalu, bet būtent po jo išvarymo pasijutau saugi – supratau, kad viskas suksis apie individualumą, jausmus, ryšį“, – sako Gabrielė.

Ji seka „Sapiens Music“ projektą nuo pirmųjų dienų, todėl šiandien į pasaulį paleista premjera – ilgai lauktas debiutas.

Gabrielė Vilkickytė – „Labanakt“:

Gabrielė Vilkickytė „Sapiens Music“ projekte (12 nuotr.)
+6