Naujai užgimę jausmai: S. Gomez ir buvęs J. Aniston sutuoktinis J. Therouxas užmezgė romantiškus santykius

Selena Gomez ir Justinas Therouxas  / Vida Press nuotr.
Selena Gomez ir Justinas Therouxas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-05-23 11:10
AA

Holivudą neseniai apskriejo netikėta žinia – garsioji dainininkė Selena Gomez (25) ir buvęs aktorės Jennifer Aniston (49) sutuoktinis Justinas Therouxas (46) vienas kitam pradėjo puoselėti šiltus jausmus. 

Kaip skelbia žurnalas „Life & Style“, bendrauti jie pradėjo kaip draugai, tačiau netrukus jų draugystė peraugo į romantiškus santykius. Pasak žurnalo šaltinių, jie tapo artimi ir telefonu bei žinutėmis bendrauja iki išnaktų.

Kaip teigia „Life & Style“, Selena ir Justinas dažnai kalba apie meilę vaikams ir norą jų susilaukti.

„Juos supažindino jų vadybininkė. Vienas kitą jie pažinojo jau daug metų. Galiausiai, po skaudžių išsiskyrimų jie pradėjo vienas kitą palaikyti. Per pastarąsias savaites jie tapo artimi kaip niekada. Tai išsirutuliojo į šį tą daugiau negu tik draugystę. Jie labai patinka vienas kitam – nepasaint 21 metų amžiaus skirtumo“, – kalbėjo artimas įžymybių draugas.

Tiesa, artimieji nėra patenkinti jų santykiais ir mano, kad užsimezgusi draugystė gali baigtis blogai.

Selena, Justinas ir Jennifer dirba kartu su ta pačia vadybininke Aleen Keshishian. O apie jų santykius jau spėjo sužinoti ir pati J. Aniston.

„Jeniffer dėl to tikrai nesidžiaugia. Vis dėlto ji Selenai buvo ne tik draugė, bet ir mokytoja“, – sakė artimas šaltinis.

Naujienų portalas Žmonės.lt primena, kad Justinas Therouxas vasario mėnesį, po dviejų su puse metų santuokos išsiskyrė su žymiąją aktore Jennifer Aniston, o kovą Selena Gomez nutraukė santykius su dainininku Justinu Bieberiu.